Märja alevikus põrkasid reede pärastlõuna kokku Tartust Viljandi suunas liikunud reisibuss ning Viljandist Tartu poole liikunud sõiduauto.

„Hetkel teadaolevalt kaldus sõiduauto Nissan Viljandi poolt Tartusse liikudes vastassuunda ja põrkas kokku Tartust tulnud reisibussiga,“ sõnas Tartu jaoskonna välijuht Raimond Heinsar. „Kokkupõrke tagajärjel sai raskelt viga Nissani roolis olnud 77-aastane mees, kes paraku hukkus sündmuskohal.“

Sõiduautos rohkem inimesi peale juhi ei olnud, reisibussis oli koos juhiga aga umbes 15 inimest. Meedikud vaatasid kõik sõitjad üle, keegi neist viga ei saanud.

„Tuletame kõigile liiklejatele meelde, et kui keegi märkab kahtlase sõidustiiliga sõidukit, siis palun andke sellest kindlasti häirekeskusele teada. See kõne võib päästa kellegi elu. Pigem sekkuda varem ja hoida ära õnnetus,“ lisas Heinsar.

Õnnetus juhtus Tartumaal Märja alevikus Tartu-Viljandi-Kilingi-Nõmme tee 2. kilomeetril, kus suurim lubatud sõidukiirus on 70 km/h. Teekate oli õnnetuse hetkel kuiv. Bussijuht oli kaine ja juhtimisõigusega.

Juhtunu osas alustas politsei kriminaalmenetlust ning õnnetuse täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Tarktee.ee lehel registreeriti Märja alevikus raske liiklusõnnetus kell 14:26.
Jaga
Kommentaarid