„Tänan oma erakonnakaaslasi massiivse toetuse eest Tallinna üldkogul ning piirkonna esimeheks tagasi valimisel! Minu kolleegid teavad, et annan alati oma parima Isamaa õitsenguks,“ ütles Solman.

„Meile antud poolteist aastat pole poliitikas pikk aeg, aga positiivsete muutuste esilekutsumiseks Tallinnas piisav. Teisipäeval tutvustatud linna lisaeelarve näitas juba linnavõimu panust Isamaale olulistesse projektidesse nagu täielikult eestikeelsele haridusele üleminek ja talvise teoorjuse lõpetamine. Tallinna inimeste elukvaliteeti parandavad tööd peavad jätkuma ka 2025. aastal ning ees ootavatel kohalike omavalitsuste valimistel küsib Isamaa tugevat mandaati, et Eesti pealinn oleks tulevikus uhkelt eestikeelne ja eestimeelne,“ sõnas Solman.

Isamaa Tallinna piirkonna esimehe valimised

„Järgmised nädalad kulgevad aga Euroopa Parlamendi valimiste rütmis ja juba sel nädalal oleme Isamaa Tallinna piirkonnaga väljas mitmete kampaaniatelkidega, et anda valijaile selge sõnum: me ei saa lubada täna Toompeal valelikku poliitikat ajavate erakondade esindajaid Eesti eest seisma Euroopas. Valijat on kord juba petetud, teist korda ei tohi seda juhtuda!“ lisas Solman.

Piirkonna aseesimeesteks kinnitas juhatus Tarmo Kruusimäe, Ahti Kallikormi, Jüri Ratase ja Lea Danilson-Järgi.

Mai algul valitud Isamaa Tallinna piirkonna juhatusse kuuluvad Riina Solman, Andres Luus, Urmas Reinsalu, Ahti Kallikorm, Tarmo Kruusimäe, Jüri Ratas, Sven Sester, Karl Sander Kase, Lea Danilson-Järg, Olle Koop, Lea Nilson, Kristjan Järvan, Gerry Konnov, Sirle Rosenfeldt-Koop ja Katrin Rüütli.