Kaevetehnika on turul tegutsenud üle 15 aasta ja pakub kvaliteetset teenust. Kaevetehnika pakub täislahendust ja kõiki teenuseid, mis on seotud pinnasetööde, teedeehituse, haljastuse ja lumekoristustöödega.

Pinnasetööd

Pinnasetööde peamised teenused hõlmavad mitmeid erinevaid ülesandeid, alates maa tasandamisest kuni teede ehitamiseni. Levinumad teenused sisaldavad mulla kaevamist ja kuhjamist, pinnase tasandamist, teede ja parklate rajamist, drenaažisüsteemide paigaldamist ning tiikide süvendamist.

Kui otsustate tellida pinnasetöid, peaksite arvestama mitme teguriga.

 • Määrake kindlaks oma vajadused ja eesmärgid – kas soovite näiteks ehitada uut teed või parandada olemasolevat pinda?

 • Seejärel leidke usaldusväärne ja kogenud teenusepakkuja, kes suudab täita teie konkreetseid nõudmisi.

 • Oluline on uurida teenusepakkujate varasemaid töid ja hankida klientide tagasisidet nende kvaliteedi ning usaldusväärsuse kohta.

Enne teenuse tellimist küsige kindlasti pakkumisi mitmelt erinevalt ettevõttelt ning võrrelge nende hindu ja tingimusi. Veenduge, et teenusepakkuja omab vajalikke litsentse ja kindlustust ning järgib tööde tegemisel kõiki kehtivaid ohutusstandardeid. Samuti on oluline sõlmida selge kirjalik leping, kus on täpselt määratletud kogu tööde ulatus, maksetingimused, ajakava ja võimalikud garantiid.

Täitematerjalide müük

Täitematerjalide müük on oluline teenus ehitus- ja pinnasetööde valdkonnas, kus kasutatakse erinevaid materjale maa tasandamiseks, aluspindade tugevdamiseks ning muudeks konstruktsiooniprojektideks. Enam levinud täitematerjalid hõlmavad killustikku, liiva, kruusa, purustatud kivi ja savikivi.

Kui kaalute täitematerjalide tellimist, on oluline arvestada mitme aspektiga. Esiteks, määrake kindlaks oma vajadused ja projekti nõuded.

 • Erinevad täitematerjalid sobivad erinevateks eesmärkideks – näiteks killustik on hea aluspinnaks teedele ja parklatele, samas kui liiva kasutatakse sageli betoonisegus.

 • Teiseks, uurige hoolikalt erinevate täitematerjalide omadusi ja kvaliteeti. Veenduge, et valitud materjal vastab teie projekti spetsiifikale ning on piisavalt vastupidav ja stabiilne.

 • Kolmandaks, võrrelge erinevate müüjate hindu ja tingimusi. Pöörake tähelepanu mitte ainult materjali hinnale, vaid ka kohaletoimetamise tasule ja muude teenuste hindadele.

 • Neljandaks, veenduge, et valitud müüja suudab tarnida materjali õigel ajal ja sobivas koguses vastavalt teie ajakavale ning vajadustele.

Lisaks sellele on oluline tagada, et täitematerjalid vastavad kõigile kehtivatele standarditele ja nõuetele ning et müüja omab vajalikke litsentse ja lube. Kokkuvõttes on täitematerjalide tellimisel oluline teha põhjalik eeltöö ning suhelda müüjaga selgelt ja avatult, et tagada parim võimalik tulemus.

Kaevetehnika täitematerjalide hinnakirjaga saate tutvuda kodulehel.

Tehnika rent

Tehnika rentimine, sealhulgas ekskavaatori, miniekskavaatori, pinnasetihendaja, kalluri ja laaduri rentimine, on levinud praktika ehitus- ja pinnasetööde valdkonnas. Enne sellise tehnika rentimist on tähtis arvestada erinevate aspektidega.

 • Määrake kindlaks oma projekti vajadused ja nõuded. Millist tüüpi tehnika on vajalik konkreetsete tööde tegemiseks? Kas teil on tarvis suuremat ekskavaatorit või piisab miniekskavaatorist? Selgitage välja, millised on teie täpsemad nõudmised ja kas soovite rentida üht või mitut masinat.

 • Uurige hoolikalt erinevaid rentimisvõimalusi ja müüjaid. Veenduge, et valitud rendifirma pakub usaldusväärset ja kvaliteetset tehnika renditeenust. Kontrollige nende varustuse seisukorda, hooldust ja kindlustust ning küsige võimalusel ka klientide tagasisidet.

 • Pöörake tähelepanu renditingimustele ja hindadele. Tehke kindlaks, milline on rendiperiood, millised on hindade struktuur ja lisatasud, näiteks kohaletoimetamine ning tagasisaatmine. Veenduge, et olete aru saanud kõigist tingimustest enne lepingu allkirjastamist.

 • Olge teadlik masinate kasutamisega seotud ohutusnõuetest ja koolitustest. Enne masina kasutamist veenduge, et teil või teie töötajatel on vajalikud oskused ja teadmised seadme ohutuks ning tõhusaks kasutamiseks.

Lõpuks, ärge unustage jälgida rendiperioodi ja tagastada tehnika õigeaegselt vastavalt lepingule. Hilinemisega võib kaasneda lisakulusid või trahve.

Lumekoristustööd

Lumekoristustööde teenus on oluline piirkondades, kus talved on lumised ja lumerohked.

See teenus hõlmab lumekoristust teedelt, parklatest, kõnniteedelt ja muudelt pindadelt, et tagada ohutu ligipääs ning liikumine. Kui kaalute lumekoristustööde tellimist, on mitmeid olulisi asju, mida peaks silmas pidama.

 • Teenuse ulatus. Määrake, millistel pindadel ja kui sageli vajate lumekoristust.

 • Teenusepakkuja valik. Valige usaldusväärne ja kogenud lumekoristusteenuse pakkuja, kes vastab teie vajadustele.

 • Hinnakujundus. Küsige erinevatelt teenusepakkujatelt hinnapakkumisi ja võrrelge hindu ning tingimusi.

 • Ajakava ja reageerimisaeg. Veenduge, et teenusepakkuja suudab koristustöid teostada vastavalt teie ajakavale ja reageerida kiiresti lumesadudele.

 • Ohutus. Kontrollige, et teenusepakkuja järgib kohalikke ohutusnõudeid ja omab vajalikke litsentse ning kindlustust.

 • Kirjalik leping. Sõlmige selge leping, kus on täpselt määratletud teenuse tingimused, hinnastruktuur ja vastutusvaldkonnad.

Kui soovite saada kvaliteetset pinnasetööde täisteenust, võtke ühendust Kaevetehnika professionaalse meeskonnaga!

Jaga
Kommentaarid