Päästjad eemaldasid erinevatelt masinatelt akuklemmid süttimisohu välistamiseks ja sündmus anti siis üle politseile.

PPAst kinnitati, et kaks inimest sai viga ja viidi haiglasse. Politseipatrull sulges sündmuskohal töötamiseks ringtee Peterburi tee poolt Jüri suunas. „Palume autojuhtidel sellega arvestada ja lähitundidel seda piirkonda vältida,“ manitses PPA varahommikul.

Südapäeva paiku öeldi politseist, et esialgsetel andmetel põhjustas ahelavarii Volkswageni kaubikut juhtinud 19-aastane noormees, kes tegi enda eesolevast veoautost möödasõitu ning reastus oma masinaga talle järsult ette.

Kui esialgu suutis veokijuht kiirelt reageerida ja kokkupõrget vältida, siis miskipärast pidurdas Volkswageni juht kohe uuesti ja sõitis paremale tee äärde. Sellele pidurdusele enam veokijuht reageerida ei jõudnud, veok läks kääri ja sõitis teepiirdesse. „Paraku tulid tagant veel mitmed sõiduautod, kes juhtunule reageerida ei jõudnud ja sõitsid üksteisele otsa. Esialgsetel andmetel sai õnnetuses kannatada kaks inimest, kelle kiirabi toimetas haiglasse kontrolli. Õnnetuse täpsemad asjaolud on jätkuvalt veel selgitamisel,“ märkis PPA kõneisik.

Tallinna ringtee on kella 12 alates taas liikluseks avatud. Politsei palub liigeldes hoida pikivahet ja arvestada talviste teeoludega.