Täna kella kaheksa ajal said päästjad väljakutse Nõmmele Vabaduse puiesteele, kus toimus kuue auto kokkupõrge.

Nõmme päästjad ruttasid sündmuskohale ning aitasid koostöös politsei ja kiirabiga kaks kannatanut autodest välja.

Kokku sai avariis kannatada kuus inimest, kellest viis viidi haiglasse kontrolli. Päästjad kõrvaldasid autode süttimisohu, katsid lekked absorbendiga ja aitasid sõiduteed korrastada.

Õnnetuse üksikasjad selgitab välja politsei.

„Esialgsetel andmetel linna suunas liikunud sõiduauto Volkswagen Passatit juhtinud 45-aastane mees kaldus seni teadmata põhjusel vastassuunavööndisse ning põrkas seal kokku Laagri suunas liikunud sõiduautodega,“ teatas Lääne-Harju patrullpolitseinik Magnus Muidik.

Politsei teatel annavad sõidukite vigastused sündmuskohal aimdust, et õnnetuse põhjustaja kiirus kindlasti ei saanud olla lubatu piires. Mis see kiirus tol hetkel aga täpselt oli, selgitatakse menetluse käigus – nagu ka kõik muud täpsemad asjaolud.

Pildid õnnetuspaigast

Juhtumi tõttu oli liiklus Vabaduse puiesteel mõlemas suunas suletud Tähe ja Kaare lõigus. Keskpäevaks oli tavapärane liiklusvoog taastunud.

Õnnetus tingis liiklusseisaku - kell 8.20 näitas liiklusrakendus Waze sealseks keskmiseks liikumiskiiruseks 16 km/h. Kell 8.45 juba 28 km/h.

Kui kellelegi jäi õnnetus näiteks pardakaamera videosse, palub politsei sellest teada anda aadressil pohja.lmt@politsei.ee!