Tänu Huawei mitmetasemelisele terviseseirefunktsioonile on tervise eest hoolitsemine ülilihtne – vaid üks puudutus kellal annab minutiga ülevaate kogu tervisest. Nii saavad uute nutikellamudelite kasutajad oma tervist stiilselt jälgida ja ennetavalt enda eest hoolitseda.

Nutikell, mis vastab kõikidele vajadustele

Olümpiavõitja ja maailma üks silmapaistvamaid pikamaajooksjaid Sir Mo Farah ei ole saavutanud oma tunnustusi lihtsalt niisama – ta tõdeb, et nutikate spordivahendite funktsioonid aitavad tal treenimisvõimalusi maksimeerida ja oma potentsiaali täielikult ära kasutada.

Sir Mo Farah aitas tuua turule uhiuue Huawei Watch 4 seeria, millel on esmaklassiline futuristlik disain koos järgmise taseme terviseseirefunktsioonidega. Selle nutikellaga saavad kasutajad oma tervist stiilselt jälgida ja ennetavalt enda eest hoolitseda.

„Uus Huawei Watch 4 Pro on minu silmis võitja. Mulle meeldib esmaklassiline titaanviimistlus ja selle ekraan on muljetavaldav! Ja kuigi enamik inimesi arvab, et mulle ja mu treenerile on oluline ainult jooksuga seotud info jälgimine, on üldised tervisenäitajad tegelikult väga tähtsad. Need aitavad analüüsida, millised on minu sooritustasemed,“ selgitab tippsportlane. „Watch 4 ühe nupuvajutusega tervisefunktsioon muudab kogu selle teabe hankimise tõesti ülilihtsaks!“

Huawei Watch 4 Pro mudelil on lennundusklassi titaanist korpus, mis annab sellele esmaklassilise ilme ja vastupidavuse. Kell on kaetud sfäärilise safiirklaasiga, mis on kriimustuskindel ja täiustab kella elegantset välimust. Huawei Watch 4-l on must roostevabast terasest korpus, mille 3D-klaas loob elegantse ja futuristliku välimuse. Kella numbrilaud on inspireeritud kuust ja kuuest planeedist. Tänu oma uuenduslikule disainile ja kvaliteetsetele materjalidele paistab Huawei Watch 4 seeria teiste turul leiduvate nutikellade seast selgelt silma.

Kõik-ühes-isiklik-terviseassistent koos igakülgse jälgimise ja treeningkogemusega

Maratonijooks nõuab vastupidavust koos pühendumise, distsipliini ja nutikate strateegiatega, mida saab saavutada ainult järjepideva treeninguga. Sir Mo Farah usub, et maratonid on ülim vastupidavusproov. Ta on treeninud koos erinevate Huawei nutikate seadmetega, et pürgida oma eesmärkideni.

Tänu tervise monitoorimise võimalustele, nagu pulsi, EKG, vere hapnikutaseme mõõtmine ja une jälgimine, saab Sir Mo aktiivselt oma keha seisundit Huawei Watch 4 seeria abil kontrollida kogu päeva jooksul – olenemata sellest, kas ta puhkab või treenib. Rakendused Health Glance ja Health Trends annavad selge ülevaate tervisenäitajate seisundist.

Huawei nutikellad on ustavad treeningkaaslased

Alates 2021. aastast on Sir Mo Farah kasutanud erinevaid Huawei nutiseadmeid, sealhulgas Huawei Watch GT 3 seeriat ja Huawei kella Watch Ultimate, et tõhustada oma igapäevast tervise jälgimist ning treeninguid.

Sir Mo Farah' viimaste aastate kogemused on pannud teda imetlema Huawei seadmeid: „Mulle meeldib Huawei nutikellade valik. Igaühel neist on pakkuda midagi ainulaadset. Olenemata sellest, mida ma teen või kuhu lähen, võin haarata just õige seadme, mis vastab minu vajadustele ideaalselt.“

Huawei seadmed pakuvad täiustatud tervisefunktsioone, professionaalseid spordifunktsioone ning stiilset ja uuenduslikku disaini, mis võimaldab Sir Mo Farah’l treenida teadmisega, et ta on õigel teel, ja mõista oma tervislikku seisundit, võimaldades jääda stiilseks igas olukorras.

Jaga
Kommentaarid