Teade raskest liiklusõnnetusest laekus häirekeskusele täna kell 17.30, kui anti teada, et Tõrva vallas Viljandi-Rõngu maanteel 42.kilomeetril oli vastu puud sõitnud Peugeot kaubik. Juhi vigastused olid paraku sedavõrd rasked, et juht hukkus sündmuskohal. Peale juhi autos kedagi teist ei viibinud.

Kagu jaoskonna välijuht Tarvo Nõgesmäe ütles, et esialgsetel andmetel liikus Peugeot kaubik Viljandi poolt Rõngu suunas, kui kaldus veel teadmata põhjusel sirgel teelõigul vastassuuna vööndisse, sealt teepervele ning põrkas vastu teeservas olnud puud. Kokkupõrge oli sedavõrd tugev, et juht hukkus sündmuskohal.

„Vahetult enne rasket õnnetust andis tähelepanelik liikleja häirekeskusele teada, et sama sõiduk vingerdab teel, sõidab ebaühtlase kiirusega ning teeb kahtlaseid manöövreid. Politsei asus koheselt kahtlast juhti otsima, kuid paraku loetud minutid hiljem sõitis juht vastu puud,“ selgitas Nõgesmäe.

Ehkki tänast rasket liiklusõnnetust ei õnnestunud ühes tähelepaneliku kaasliiklejaga ära hoida, toonitas Nõgesmäe veelkord, kui oluline on liikluses ohuolukordade ja ohtlike liiklejate märkamine ning sellest teada andmine, sest nii võib päästa nii ohtliku juhi kui ka kaasliiklejate elu.

Hukkunud mehe isik on tuvastamisel ning tema kainus selgub ekspertiisis. Õnnetus toimus hea nähtavusega sirgel teelõigul. Lubatud maksimaalne kiirus avariipaigas oli 90 km/h ning liiklusõnnetuse hetkel oli väljas valge.

Tänase raske liiklusõnnetuse kõik täpsemad asjaolud selgitab politsei välja menetluses.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid