Näituse käigus esitles KIKA GROUP UAB meeskond KIKA ekspertide poolt välja töötatud tooteid Tauro Pro Line, Nature's Protection ja Misoko, mis ettevõtete grupi asutaja, kaasomaniku ja aretaja Janita Januškauskaitė-Plungė sõnul, aitavad tagada igakülgse lemmikloomade heaolu ja tervise ning samal ajal - jätkata ka võidulainel.

Saavutati lausa 16 auhinda

Kokku osales Tauro Kennelist näitusel 22 koera : 3 käharakarvalist bichonit, 4 Malta bichonit, 15 pommeri spitsi. Tauro Kenneli meeskond oli rahvusvaheline – see koosnes professionaalsetest koeranäitajatest ehk händleritest ja groomeritest Leedust ja Taist.

J. J. Plungė rõõmustab, et Tauro Kenneli koerte saavutused on muljetavaldavad - nad tõid koju koguni 16 auhinda. Tänaseks on kennelil kokku 14 Euroopa meistritiitlit.

Euroopa noortemeistriteks tuli lausa 3 koera: Pommeri spits Chriscendo Close Encounter (Džordanas), pommeri spits Tauro Svetlana ja Malta bichon Tauro Monetė. Avaklassis võitis Euroopa meistri tiitli Pommeri spits Tauro Songailė ja veel kolm teist koera tuli „Future Hope of Europe“ tiitlivõitjaks.

Janita J. Plungė ja Euroopa noortemeister Tauro Monetė.

Euroopa koertenäituse ajal toimus rahvusvaheline Agria näitus, kus Tauro Kenneli koerad saavutasid veel viis võitu – kolm koera tulid Agria noortemeistriteks ja kaks Agria tšempioniks.

Näitusel toimunud Progeny reproduktsioonivõistlusel, kus osaleb emane või isane koer ja kolm tema erinevatest pesakondadest pärit järglast, saavutas pommeri spits Bomei Fire Boy Of Michale Dong Poms Google koos kolme oma kutsikaga teise koha.

Tauro Kenneli võistkond Progeny konkursil.

Veel on kasvatajal hea meel, et ka viiekuune pommeri spits Tauro Soberto, kes osales näitusel alles teist korda, võitis lausa kolm auhinda: Future Hope of Europe 2023, neljas koht Best in Show Baby koerte Euroopa meistrivõistlustel ja esimene koht Best in Show Baby Agria näitusel.

Lemmikloomade edu saladus - KIKA ekspertide loodud tooted

KIKA GROUP UAB asutaja on veendunud, et lemmikloomade edu saladus peitub KIKA ekspertide meeskonna poolt suure armastusega loodud kvaliteetsetes lemmikloomade hooldamiseks ja tervise tagamiseks mõeldud toodetes. „Rohkem kui 35-aastane kogemus ja siiras hoolitsus lemmikloomade eest aitavad meil areneda ja iga päev otsida kaasaegseid, ohutuid tootelahendusi neljajalgsetele sõpradele,“ kinnitab J. J. Plungė.

Ta märgib, et on juba mõnda aega tagasi avastanud terve ja õnneliku lemmiklooma valemi, mida ta jagab ka kogu maailmaga: „See koosneb 80% tasakaalustatud toitumisest ja 20% igapäevasest ja veterinaarhooldusest. Oluline on, et nii sööt kui ka hügieeni- ja ilutooted oleksid looduslikud, kuid ainult väga hea kvaliteediga.

Janita J. Plungė ja Tauro Kennel käharakarvalised bichonid Euroopa meistrivõistlustel Taanis

Seetõttu kõik Tauro Kennel koerad saavad teraviljavaba Nature's Protection Superior Care toitu, mis sisaldab väga hea kvaliteediga valguallikat, nagu valge kala, lõhe või putukad. Tasakaalustatud aminohapete sisalduse tõttu võib see sööt aidata võidelda pruunide silmaeritise plekkidega, seetõttu suudame väga edukalt hoida karvkatet ideaalselt valgena.

Täine osa - igapäevane hooldus. Siin kasutame professionaalset Tauro Pro Line’i kosmeetikat, mis sisaldab enam kui 97% looduslikke koostisosi ning on vaba igasugustest tehislikest koostisosadest nagu silikoonid, SLS, parabeenid ja mineraalsed õlid. Meie jaoks on väga oluline, et kosmeetika annaks pikaajalise tulemuse, st mitte ei maskeeriks karvaprobleeme, vaid soodustaks terve karvkatte kasvu ja säilitaks naha hea seisukorra.

Tauro Pro Line lemmikloomade karvkatte ja nahahooldustooted.

Need armastusest loomade vastu loodud tooted ei aita mitte ainult tagada lemmikloomade hea tervise, vaid on ka tõhusad ning tunnustatud ka kogu maailmas; neid eksporditakse enam kui 60 riiki. Seda toodet saab osta ka iga Eestis elav ja oma lemmiklooma armastav omanik kõigist KIKA kauplustest ja www.kika.ee.“

J.J. Plungė on eriti uhke selle üle, et just nendest kaubamärkidest on saanud augustis Genfis toimuva Euroopa suurima rahvusvahelise koertenäituse World Dog Show peasponsor.

Näitusel on väljas populaarsed tooted ja uudistooted

Janita J. Plungė ei kahtle toodete kvaliteedis, seega tutvustab neid julgelt ka kogu maailmale - Taanis toimunud näitusel esitleti osalejatele lisaks juba tuttavatele toodetele ka erilisi uudistooteid. Üks neist on uuendus lemmikloomaturul Nature's Protection Superior Care White Dogs All Life Stages toit, mis sobib igas suuruses ja vanuses valge, heleda ja laigulise karvaga koertele ning Tauro Pro Line Ultra Natural Care uuendatud tootesari - šampoonid, palsamid ja maskid.

KIKA Group meeskond Taanis toimunud koerte Euroopa meistrivõistlustel.

„Näitusel töötanud 7-liikmeline KIKA ekspertide meeskond koolitas kliente pidevalt lemmikloomade toitumise ja hooldamise teemadel. Mul on hea meel, et stendi ei külastanud mitte ainult näitusel osalejad, vaid ka kliendid, kes tulid siia ainult Tauro Pro Line'i ja Nature‘s Protection toodete pärast“, rõõmustab J. J. Plungė. Ta lisab, et Taanis toimunud üritust külastasid ka nende toodete saadikud ja potentsiaalsed koostööpartnerid.

Kui ka sina soovid endale kutsikat, et täita kodu rõõmuga või käia näitustel - võta ühendust kenneliga Tauro Kennel e-posti aadressil kennel@taurokennel.com või telefonil: +370 690 00 637.

Täna moodustavad ettevõttegrupi UAB KIKA GROUP üle 120 poega KIKA jae- ning e-kaubanduskett Eestis ja Leedus, lisaks üks Põhja-Euroopa moodsamaid kuivtoidutehaseid AKVATERA LT UAB, maailma nelja parima aretuskeskuse hulka kuuluv Tauro Kennel, loomade juuksur-spaa, koolituskeskus Tauro Grooming Academy ning ettevõtte üksus Ameerika Ühendriikides. Praegu ekspordib KIKA GROUP UAB oma tooteid enam kui 60 riiki üle kogu maailma.

Jaga
Kommentaarid