Lääne-Harju politseijaoskonna välijuht Martin Teder sõnas, et õnnetuse hetkel oli sõidukis kokku neli inimest, neist kaks jooksid pärast avariid sündmuskohalt minema. „Masinas kaasreisijana viibinud 41-aastane naine sai õnnetuses sedavõrd raskelt viga, et hukkus sündmuskohal. Avariipaika jäänud mees viga ei saanud.“

Teder lisas, et avarii juhtus vahetult enne raudteeülesõitu sirgel teelõigul, nähtavus sel lõigul on hea. „Lubatud suurim kiirus 50 km/h, kuid avariipaigal avanenud vaatepilt annab alust kahtlustada, et õnnetusse sattunud masin liikus lubatust oluliselt suurema kiirusega. Seda kahtlust kinnitab ka tõsiasi, et masin niitis teelt välja sõites maha kaks elektriposti ning ka sõiduki enda kahjustused on suured, õnnetuse järel [see] rebenes.“

Pärast õnnetust tuvastas politsei, et avariipaigale jäänud mees oli raskes joobes. Purupurjus oli ka üks avariipaigalt põgenenud mees, kelle politseinikud eemal tabasid.

Teine põgenenud mees on veel tabamata, kuid tema isik on politseile teada ning praegu kontrollitakse temaga seotud asukohti. „Samas soovitame avariipaigalt lahkunud mehel endal ise võtta ühendust politseiga,“ lausus Teder.

Siin tema foto.

Kui keegi on teda kuskil märganud või märkab liikumas, siis palutakse sellest numbril 112 teada anda.

Kaamerapildile jäi mees Põhja-Tallinnas suunaga Balti jaama poole.

Ränga liiklusõnnetuse kõik täpsemad asjaolud selgitatakse kriminaalmenetluses. Niisamuti see, kes meestest õnnetuse hetkel auto roolis oli.

Jaga
Kommentaarid