Saates tulevad teemaks rasedusstress, kehalised ja emotsionaalsed muutused, beebiootel naise suhted enda ja teiste inimestega, aga ka see, kui palju mõjutavad rasedaid naisi sotsiaalmeedia postitused ning sugulaste ja lähedaste justkui hoiatavad, aga tegelikult hirmutavad lood.

Eksperdid avavad, millised hirmud naistel sünnituse üha lähemale jõudes tervise ja lapsega seoses esile kerkivad, kas need on enamasti ka põhjendatud ning mille poolest võib hirmudest teinekord ka kasu olla. On see pigem reegel, et muretsevatest rasedatest saavad muretsevad emad? Mis siin rolli mängib?

Lisaks jagavad Lääne-Tallinna Keskhaigla naistekliiniku psühholoog-nõustaja Margit Emberg ning ämmaemandad Kairit Pärlist ja Katre Tiido, milliseid väljastpoolt tulevaid ootusi naised seoses raseduse ja sünnituse ning sünnitsujärgse ajaga tajuvad ja kui suur on surve neile ootustele vastata. Toome välja ka selle, milliste füüsiliste või vaimsete murede korral peaks rase kindlasti koheselt haiglasse pöörduma, kuidas sünnitusjärgse depressiooni märke ära tunda ning mida nende ilmnedes edasi teha. Saatejuht on Eve Kallaste.

1x
00:00

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid