Lai valik aluspesust BDSM-i varustuseni

Supersex kaupluse sortimendis on üle 4000 toote, et rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused. Unistad soolomänguks G-punkti vibraatorist? Tahad avastada taskuvagiinaga masturbeerimise naudingut? Soovid suhtesse sidumiskomplektiga kirge tuua? Olenemata sellest, kas otsid eelpool nimetatud või muid erootilisi tooteid, leiad need kõik Supersex platvormilt. Selles e-poes müügil olevad tooted on loodud maailmakuulsate kaubamärkide poolt, mis tagab sulle parima kvaliteedi ning hinna ja kvaliteedi suhte.

Kuulsad kaubamärgid

Supersex teeb koostööd mõnede täiskasvanute toodete tööstuse parimate kaubamärkidega. Näiteks leiad siiit tooted Briti kondoomifirmalt Durex, mis on tegutsenud juba üle 90 aasta. Iga Durexi kondoom läbib tootmise käigus mitmeid teste ja ületab rahvusvahelisi kvaliteedistandardeid. Lovense nutikad sekslelud vastavad igati paaride ja vallaliste vajadustele. 2003. aastal Stockholmis asuva Lelo ettevõtte tooted on võitnud 36 rahvusvahelist disaini- ja tööstusauhinda. Ja on teisigi maailmakuulsaid tegijaid: Womanizer, Tenga, We Vibe või Fleshlight! Neid kaubamärke usaldavad kliendid kogu maailmas.

Sõbralik ja pädev klienditeenindus

Supersexi spetsialistid pakuvad perfektset klienditeenindust, et sinu ostukogemus eriliseks muuta. Spetsialistidest koosnev meeskond on alati valmis küsimustele vastama ja konsultantidega saad ühendust võtta telefoni või e-posti teel ning nad aitavad meeleldi ootustele vastavate toodete valimisel.

Diskreetne kohaletoimetamine ja pakend

Paljudele inimestele on eraelu puutumatus täiskasvanutele mõeldud toodete ostmisel peamine mure. Supersex mõistab seda ja tagab, et tellimused postitatakse diskreetselt. Kaup tarnitakse neutraalses pakendis, ilma poe logo, nime või muu tekstita. Keegi ei oska paki sisu ära arvata, seega saad selle isegi oma töökohta tellida! Need, kes soovivad veelgi suuremat turvalisust ja konfidentsiaalsust, võivad valida kahekordse turvapakendi. Tellitud kaup pannakse läbipaistmatusse, pitseeritud ja tugevasse musta kotti. See pannakse omakorda karpi või polsterdatud ümbrikusse ja sinu privaatsus on kaitstud.

Tasuta kohaletoimetamine ja lihtne tagastamine

Supersex pakub Eesti piires tehtud tellimuste tasuta kohaletoimetamist mitmel viisil: Omnivaga, kui tellimuse väärtus on vähemalt 40 eurot, ja kulleriga, kui tellimuse väärtus on vähemalt 60 eurot. Lisaks saadetakse kaupu kõikidesse ELi ja SRÜ riikidesse ning tellimustele alates 144 eurost on kohaletoimetamine ka ELis tasuta!

Supersex pakub ostuga rahulolematuse korral lihtsat tagastamist. Kuigi intiimtooteid üldjuhul ei vahetata, kohustub Supersex juhul kui kaup tagastatakse defekti tõttu (nt vibraator ei tööta, kui patareid on sisestatud), asendama vigase toote kvaliteetsega omal kulul või tagastama toote eest makstud raha. Tavapäraselt peavad tagastatud kaubad olema originaalpakendis ja nendega peab olema kaasas vabas vormis kirjutatud tagastamistaotlus. Mis puutub aluspesu tagastamisse, siis kui oled ostnud vale suuruse või mudeli (välja arvatud juhul, kui etikett on eemaldatud), võid selle tagastada 7 kalendripäeva jooksul alates toote kättesaamise kuupäevast, valides kas asendamise või tagasimakse. Kui aga situatsioon ei vasta ametlikule tagastamispoliitikale, võid e-posti teel ühendust võtta, et leida koos parim lahendus!

Turvalised makseviisid

Supersex mõistab turvaliste maksevõimaluste olulisust veebiostude tegemisel. Selles veebipoes saad maksta mis tahes endale sobival viisil. Kõiki tehinguid töödeldakse turvaliste makseväravate kaudu, nii on sinu isiku- ja finantsteave kaitstud.

Pikaajaline kogemus intiimtoodete valdkonnas, koostöö tippbrändidega, klientidele pühendumine ning parima hinna ja kvaliteedi suhte pakkumine eristavad Supersexi teistest e-poodidest. See kaubamärk aitab sul avada ukse salajasesse ja põnevasse kirgede maailma!