Kella 11.17 ajal kaldus 28-aastase mehe juhitud sõiduk Renault Master libeduse tõttu Virumaal Viru-Nigula vallas Tallinna-Narva maantee 117. kilomeetril lauges vasakkurvis vastassuunavööndisse ja põrkas kokku vastu liikunud haagisega veoautoga Mercedes-Benz Actros 1841LS, mida juhtis 38-aastane mees. Renault' juht hukkus sündmuskohal, kaasreisijaks olnud 21-aastane naine toimetati Põhja-Eesti regionaalhaiglasse.

Kella 19.44 paiku sai alkoholijoobe tunnustega 42-aastane mees Tallinnas Kivila 5 juures löögi sõiduautolt BMW X5, mida juhtis 29-aastane mees. Jalakäija viidi Ida-Tallinna keskhaiglasse kontrolli.

Eelmise ööpäeva jooksul tabati 15 alkoholi tarvitanud mootorsõiduki juhti. Ärandatud ja leitud sõidukite kohta teateid ei laekunud.

Täna varahommikul olid teekatted Eesti põhi- ja tugimaanteedel erinevad: teed on soolamärjad, lobjakased või sajust lumised. Teekatted on paiguti väga libedad, jäisemad teelõigud on Lääne- ja Harjumaal. Kõrvalmaanteedel ja väiksema liikluskoormusega teedel on samuti libedust.

Kella 6.30 paiku oli õhutemperatuur kuni 2 plusskraadi, temperatuuri langus toob kaasa jäätuvad teed ja libeduse üle Eesti.

Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Ennelõunal sajab Ida-Eestis kohati lund ja lörtsi. Õhutemperatuur on –3 kuni 1 kraad, pärastlõunal langeb.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid