Tallinna linnatranspordi kommunikatsioonijuht Olga Polienko ütles, et täna hommikul on ühistranspordiga olukord rahulikum kui eile. Tema sõnul sõidavad nii bussid, trammid kui trollid. „Bussidega on hetkel enam-vähem okei olukord ja trollid ka sõidavad, seega olukord vaikselt normaliseerub,“ ütles ta. Polienko lisas, et trammiliikluse puhul oli palju abi spetsiaalsest trammist, mis puhastas trammiteed lumest.

Eile õhtul oli liiklus Tallinnas tugevalt häiritud ning liiklejatel tuli arvestada ka sellega, et bussid, trammid ja trollid ei sõida graafikus ette nähtud kellaaegade järgi, vaid nii, kuidas saavad.

Näiteks seisid bussid Pirita teel Russalka mälestussamba lähistel enam kui tund aega, kuna sadamast välja sõitnud veoautod olid teed blokeerinud. Samuti ei sõitnud trollid südalinna, paljud bussid sõitsid teelt välja ning väljumised hilinesid kõigil trammiliinidel.

Transpordiamet hoiatas eile, et lähipäevadel on liiklusolud jätkuvalt väga keerulised ning teedel on suur libedusoht. Samuti kehtestas transpordiamet rohke lumesaju ja tuisu tõttu üle kogu Eesti riigiteedel rasketest ilmaoludest tingitud erilise hoolderežiimi. Teede nõutav seisunditase pole kõikjal tagatud.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid