Suurimaks üllatuseks üleriigilises nimekirjas võib pidada Evelin Poolametsa kõrget viiendat kohta.

Üleriigiline nimekiri

1. Martin Helme

2. Mart Helme

3. Henn Põlluaas

4. Jaak Madison

5. Evelin Poolamets

6. Jaak Valge

7. Helle-Moonika Helme

8. Leo Kunnas

9. Kert Kingo

10. Rain Epler

11. Siim Pohlak

12. Anti Poolamets

13. Arvo Aller

14. Rene Kokk

15. Eeva Helme

16. Urmas Reitelmann

17. Merry Aart

18. Varro Vooglaid

19. Silver Kuusik

20. Markus Järvi

21. Loone Ots

22. Daniel Mereäär

23. Helle Kullerkupp

24. Kalle Grünthal

25. Peeter Ernits

26. Marti Kuusik

27. Sven Sildnik

28. Ants Frosch

29. Riho Breivel

30. Tiit Kala

31. Urmas Espenberg

32. Mait Talu

33. Kadri Vilba

34. Kai Rimmel

35. Kristjan Moora

36. Aarne Mäe

37. Alar Laneman

38. Andrus Toss

39. Elar Niglas

40. Kalmar Luisk

41. Palle Kõlar

42. Marko Saksing

43. Malle Pärn

44. Arvi Karotam

45. Toivo Tasa

46. Ivan Makarov

47. Mart Kallas

48. Rudolf Jeeser

49. Ants Miller

50. Hardi Rehkalt

51. Helen Rebane

52. Rein Suurkask

53. Lauri Koni

54. Raivo Põhjakivi

55. Indrek Kalda

56. Lilia Müller

57. Elvis Brauer

58. Agnes Pulk

59. Aleksandr Andrejev

60. Aat Purje

61. Meeme Mõttus

62. Ants Liimets

63. Paul Puustusmaa

64. Valmar Haava

65. Merle Kivest

66. Aivar Õun

67. Eve Pärnaste

68. Tiiu Pohl

69. Harri Kingo

70. Hasso Uuetoa

71. Kristel Menning

72. Eno Leies

73. Jaanus Härms

74. Raul Öpik

75. Merliin Grauberg-Riisenberg

76. Matti Silla

77. Priit Willbach

78. Valdo Helmelaid

79. Mait Järvik

80. Riho Nüüd

81. Ranno Pool

82. Karl Olaf Rääk

83. Andres Raid

84. Gert Goršanov

85. Ülle Rosin

86. Raul Siem

87. Tarmo Hints

88. Rainer Asuküla

89. Leo Kunman

90. Piret Kollo

91. Kuldar Kesküla

92. Heldur Paulson

93. Mati Kuklane

94. Imre Vähi

95. Marek Kalmus

96. Priit Põder

97. Martin Judanov

98. Heino Märks

99. Mike Calamus

100. Indrek Melder

101. Uno Kaskpeit

102. Argo Luude

103. Siimo Lopsik

104. Raul Kivi

105. Andres Ostra

106. Mart Järvik

107. Priit Kama

108. Andero Põllu

109. Roland Mere

110. Kaupo Männiste

111. Taavi Pärtel

112. Tiia Arenberg

113. Riho Rausma

114. Ken Vaher

115. Jüri Kaver

116. Aivar Sööt

117. Tõnu Kalja

118. Annika Veidenberg

119. Leana Kruuse

120. Leo Bergström

121. Jaen Teär

122. Peeter Krall

123. Valdo Tõnissoo

124. Jako Kull

125. Aare Rüütel

Ringkkonnanimekirjad

Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa

1. Urmas Reitelmann

2. Varro Vooglaid

3. Urmas Espenberg

4. Toivo Tasa

5. Ants Miller

6. Elvis Brauer

7. Tiiu Pohl

8. Kuldar Kesküla

9. Andres Raid

10. Argo Luude

11. Riho Rausma

12. Aare Rüütel

Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa

1. Leo Kunnas

2. Eeva Helme

3. Mait Talu

4. Ivan Makarov

5. Aat Purje

6. Harri Kingo

7. Eno Leies

8. Raul Öpik

9. Priit Willbach

10. Riho Nüüd

11. Karl Olaf Rääk

12. Piret Kollo

13. Indrek Melder

14. Tiia Arenberg

15. Valdo Tõnissoo

Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa

1. Martin Helme

2. Markus Järvi

3. Kadri Vilba

4. Mart Kallas

5. Raivo Põhjakivi

6. Meeme Mõttus

7. Eve Pärnaste

8. Mike Calamus

9. Taavi Pärtel

10. Jako Kull

Harju- ja Raplamaa

1. Henn Põlluaas

2. Siim Pohlak

3. Rene Kokk

4. Kai Rimmel

5. Rudolf Jeeser

6. Paul Puustusmaa

7. Hasso Uuetoa

8. Raul Siem

9. Kristel Menning

10. Jaanus Härms

11. Merliin Grauberg-Riisenberg

12. Matti Silla

13. Mait Järvik

14. Ranno Pool

15. Leo Kunman

16. Heino Märks

17. Kaupo Männiste

18. Peeter Krall

Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa

1. Helle-Moonika Helme

2. Daniel Mereäär

3. Kristjan Moora

4. Hardi Rehkalt

5. Palle Kõlar

6. Martin Judanov

7. Roland Mere

8. Jaen Teär

Lääne-Virumaa

1. Anti Poolamets

2. Marti Kuusik

3. Aarne Mäe

4. Evelin Poolamets

5. Valdo Helmelaid

6. Andero Põllu

7. Leo Bergström

Ida-Virumaa

1. Arvo Aller

2. Riho Breivel

3. Andrus Toss

4. Ants Liimets

5. Aleksander Andrejev

6. Rainer Asuküla

7. Priit Kama

8. Leana Kruuse

Järva- ja Viljandimaa

1. Jaak Madison

2. Kalle Grünthal

3. Elar Niglas

4. Rein Suurkask

5. Valmar Haava

6. Tarmo Hints

7. Priit Põder

8. Mart Järvik

9. Annika Veidenberg

Jõgeva- ja Tartumaa

1. Kert Kingo

2. Peeter Ernits

3. Marko Saksing

4. Lauri Koni

5. Aivar Õun

6. Ülle Rosin

7. Marek Kalmus

8. Andres Ostra

9. Tõnu Kalja

Tartu linn

1. Jaak Valge

2. Loone Ots

3. Silver Kuusik

4. Malle Pärn

5. Indrek Kalda

6. Merle Kivest

7. Gert Goršanov

8. Imre Vähi

9. Raul Kivi

10. Aivar Sööt

Võru-, Valga- ja Põlvamaa

1. Rain Epler

2. Ants Frosch

3. Merry Aart

4. Helen Rebane

5. Tiit Kala

6. Lilia Müller

7. Kalmar Luisk

8. Mati Kuklane

9. Uno Kaskpeit

10. Jüri Kaver

Pärnumaa

1. Mart Helme

2. Helle Kullerkupp

3. Alar Laneman

4. Sven Sildnik

5. Arvi Karotam

6. Agnes Pulk

7. Heldur Paulson

8. Siimo Lopsik

9. Ken Vaher

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid