Muljetavaldav ülilainurk

Kes ei sooviks oma telefoni ülilainurk esikaamerat? Ülilainurk kaamera annab kõikidele, kes soovivad oma elu kvaliteetsete selfie’dega jäädvustada, võimaluse valida oluliselt laiem kaadriulatus. Selliselt on kaameraga võimalik korraga jäädvustada kaunis merepiir, klassitäis sõpru või terve viljapõld. Mitte midagi ei jää fookusest ega fotolt välja. Kirsiks tordil on ülilainurk esikaamera võimekus jäädvustada 4K videot, mis oma kvaliteedilt ei jää alla isegi mängufilmile.

Tehnoloogiaekspert ja Huawei koolitusjuht Jekaterina Mishina lisab, et nova 10 Pro pakub tõeliselt mitmekülgseid pildistamisvõimalusi ning on ideaalne neile, kes soovivad oma fotograafia oskused proovile panna. Lisaks ülilainurk kaamerale on Huawei nova 10 Pro mudelil ka 8 MP portreekaamera, mis võimaldab kahekordset optilist ja kuni viiekordset digitaalset suurendust ilma, et foto kvaliteet langeks. Kaunite ja detailirohkete portreefotode tegemine pole mingi küsimus! Nova 10 Pro mudeliga saab katsetada ka populaarset bokeh-efekti ning luua terava fookuse, kuid udutatud taustaga kaunis foto.

Telefon, mis täidab ka kõige nõudlikuma fotograafi soovid

„Uuringud näitavad, et inimesed soovivad üha enam jäädvustada oma elu, peret ja sõpru kvaliteetselt ning läbimõeldult. Hoolikalt valitakse foto taust, kaameranurk ja fookus. Seda nii kodus olles kui ka reisides,“ ütleb Mishina. Ta lisab, et lisaks heale kaamerale ja erinevatele tehnilistele võimalustele soovitakse foto vahetult pärast selle tegemist telefoni pilditöötluskeskkonnas enda maitsele sobivaks kohendada. Nova 10 Pro pakub selleks mitmeid erinevaid võimalusi. Telefonis on mitmed eelvalikud erinevateks töötlusstiilideks, mis oluliselt lihtsustavad fotode ning ka videote järeltöötlust. Tulemus ei jää kindlasti alla populaarsetele foto- ja videotöötlusprogrammidele, mille kasutamiseks on vajalik foto arvutisse tõmmata.

Üks video on parem kui tuhat selfiet

Mida erilist pakub Huawei nova 10 Pro video tegijatele? Tänu telefoni Dual-View videofunktsioonile on sellega võimalik filmida samaaegselt nii esikaamerast kui tagumisest kaamerast. Võimas topeltteravustamise funktsioon hoiab pildi kaadris terava isegi siis, kui filmimise ajal sisse ja välja suumida. Tulemus jääb muljetavaldavalt kvaliteetne ning tundub, nagu video oleks valminud mitme eraldi kaameraga. Loodetavasti rõõmustab kõiki foto- ja videoentusiaste ka fakt, et Huawei nova 10 Pro täislaadimiseks kulub ainult 20 minutit.

Jaga
Kommentaarid