Nüüdsest on igaühel võimalus panna oma Instagrami, TikToki ja muud sotsiaalmeediakontod särama tõeliselt kvaliteetsete selfide ja vlogidega, sest igapäevaelu jagamiseks sõprade ja lähedastega on tänu Huawei uuele nova 10 Pro nutitelefonile veelgi rohkem võimalusi. Eriliseks teeb uue mudeli just selle esikaamera - vaata, mille poolest see kõigist teistest telefonidest erineb!

Esimene 60 MP esikaamera superteravate fotode jaoks

Huawei nova 10 Pro uue nutitelefoni 60 MP esikaamera automaatse fookusega teeb tõelist revolutsiooni esikaamerate seas, mille puhul oodatakse tavaliselt pigem madalama kvaliteediga pilte. Lisaks pakub esikaamera 100-kraadist ülilaia pildistamisnurka ning videote salvestamiseks 4K kvaliteeti, millel omakorda on suurepärane eraldusvõime ja valgustundlikkus. Samuti on ka portree-lähivõtteid võimalik teha kuni kahekordse optilise ja kuni viiekordse digitaalse suumiga. Selle kõige puhul on võimalik saavutada piltidel teravus, mis tuvastab viimsegi peene juuksekarva. Seda kõike tänu telefoni poolt kasutatavale tehisintellekti tehnoloogiale, mis viimistleb jäädvustatud detailid.

Saavuta peegelkaamera tasemel bokeh-efekt

Populaarne bokeh-efekt kujutab endast „kaunist ebateravust“ ehk efekti, mis saavutatakse siis, kui esiplaanil olev objekt on teravustatud ning kõik muu selle taga udutatud. Uus nova 10 Pro toetab bokeh-efektiga portreede jäädvustamist tänu uuele sisseehitatud tehnoloogiale, mis võimaldab luua taolise kauni efektiga portree ka esikaameraga pilti tehes. See kõik on võimalik tänu foto semantilisele analüüsile telefoni sees, mille tulemusel saavutab seade vajaliku pikslitaseme segmenteerituse. Sama funktsioon toimib soovi korral lisaks portreede jäädvustamisele ka maastikke või öist olustikku pildistades.

Filmi videot samal ajal nii esi- kui tagumise kaameraga

Tänu Huawei nova 10 Pro Dual-View videofunktsioonile on võimalik telefoniga filmida samaaegselt korraga nii esikaamerast kui tagumisest kaamerast. Sealjuures on võimalik pilti salvestamise ajal sisse ja välja suumida, ilma et see kvaliteeti kaotaks - tänu võimsale topeltteravustamise funktsioonile jääb pilt kaadris pidevalt teravaks. Selliselt saadud materjali saab pärast telefoni videotöötlusprogrammis põnevalt ümber töödelda ja saavutada tulemuse, justkui oleks filmimine toimunud mitme seadmega.

Kasuta võimast suumi ja teravust oma vlogide salvestamiseks

Ka siis, kui telefon peab iseendast video salvestamisel asuma näiteks mõne kaugemal oleva stabiilse aluse peal, ei pea seadet enam hea kvaliteedi ja suurendatud pildi saamiseks tagurpidi pöörama. Tänu võimsale esikaamerale saab nüüd keerata telefoni ekraani salvestamise ajal enda poole, et näha salvestatavat videopilti ja saavutada sellegi poolest maksimaalne kvaliteet. Nimelt võimaldab nova 10 Pro mudel 0,7-5-kordset suumi, mis tähendab, et telefon võib filmimise ajal ka inimesest kaugemal asuda. Portree-lähivõtte jaoks võimaldab telefoni kaamera seega koguni 5-kordset digitaalset suumi, mis tähendab, et iga näoilme ning detailid saavad teravalt jäädvustatud.

Tee ülilainurgaga HD-selfisid

Laiemate stseenide filmimiseks toetab nova 10 nutitelefonide seeria 60 MP kõrgresolutsiooniga 100-kraadist esikaamerast filmitud videopilti, mis tähendab tavapärasest ligi kaks korda laiemat perspektiivi. See tähendab, et ka selfide tegemisel või mitmekesi videot salvestades ei pea lainurkobjektiivi kasutades muretsema enam selle pärast, kas kõik objektid või inimesed grupis mahuvad ühele ekraanile.

Töötle oma pilte ja videosid eelseadistatud režiimidega

Et telefoniga salvestatud hea pildi- ja videomaterjal pelgalt seadme sisse ei jääks, vaid sotsiaalmeedia vahendusel ka sõpradeni jõuaks, pakub nova 10 seeria hulgaliselt lihtsaid, kuid efektseid töötlusvõimalusi. Nii on seadmes olemas mitmed eelvalikud erinevateks töötlusstiilideks, mis võimaldavad muuta piltide töötlemise ja videojuppide lõikamise ning kokkutöötlemise tüütu kohustuse asemel nauditavaks ja kiireks loomeprotsessiks. Tänu sellele on võimalik saavutada tulemus, mis konkureerib võimsate pildi- ja videotöötlusprogrammidega, kuid mille saavutamine on oluliselt kiirem, lihtsam ja soodsam.

Kõiki neid võimalusi kasutades ei pea foto- ja videoentusiastid muretsema ka nova 10 seeria aku kiire tühjenemise pärast, sest näiteks ainuüksi nova 10 Pro täislaadimiseks kulub ainult 20 minutit. Seega - kogu fookuse saab panna materjali salvestamise nautimisele!

Jaga
Kommentaarid