Ükskõik, kas olete hobimängija, kes keskendub tipptasemel riistvara ja RGB-valgustusega arvutitele, või profimängur, kes otsib suurepärast lisavarustust – COUGAR pakub mõlemale parima lahenduse.

COUGAR loodi tõelistele mängijatele mõeldes. Brändi asutasid 2007. aastal Saksamaa ja Taiwani arvutihuvilised, kes on kirglikud arvutimängurid ja tootearendajad. Pakkudes tipptasemel tooteid, mis aitavad mänguritel oma mängupotentsiaali täielikult ära kasutada, on COUGARist saanud ülemaailmne kaubamärk, mis on kindlustanud omale kindla koha personaalarvutite turul.

Tootevalik sisaldab arvutikomponente (personaalarvuti korpused, toiteplokid, jahutid), mängude välisseadmeid (hiired, klaviatuurid, peakomplektid), spetsiaalset mööblit (tool ja laud) ning voogedastusseadmeid (mikrofonid ja dokkimisseadmed). Mitmekesine tootevalik annab kasutajatele erinevate vajaduste täitmiseks rohkem võimalusi. Ükskõik, kas olete hobimängija, kes keskendub tipptasemel riistvara ja RGB-valgustusega arvutitele, või profimängur, kes otsib suurepärast lisavarustust – COUGAR pakub mõlemale parima lahenduse.

Lisaks jõudlusele on COUGARi tooted tuntud ka muljetavaldava välimuse ja ainulaadse disaini poolest. Mõned tooted on pälvinud silmapaistva tootedisaini eest ka Saksa disainiauhinna iF. Meie eesmärk on teha toodetes uuendusi, mis aitavad parandada mängukogemust.

COUGARi mänguklaviatuur 700K ja mänguhiir 700M võitsid 2014. aastal disainiauhinna iF.

COUGARi GEMINI X ja Conquer 2 võitsid disainiauhinna iF aastatel 2019 ja 2020.

COUGARi tooted jõuavad peagi müügile ka Eestis, Lätis ja Leedus. Info müügikanalite ja toodete saadavuse kohta avaldatakse lähiajal. Tooteteabe saamiseks külastage veebilehte https://cougargaming.com.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid