„Purustused on kohutavad. Seitse inimest hukkus, 16 on vigastatud, nende hulgas on 11-aastane laps. Üks mees on raskes seisundis, teised on hospitaliseeritud, keskmises seisundis,“ teatas Harkivi oblasti sõjaadministratsiooni juht Oleh Sõnjehubov.

Sõnjehubovi sõnul kasutasid venelased esialgsetel andmetel raketti Iskander.

„Venemaalased andsid julmalt ja eesmärgipäraselt löögi tsiviilisikute pihta. Ja nüüd levitavad oma niinimetatud „massiteabevahendites“ järjekordseid feike „sõjalistest objektidest“. Ei mingit sõjalist objekti. Eranditult tsiviilobjektid, mille hulgas on pensionärid ja lapsed. See on tõeline terrorism, milleks on võimelised ainult koletised!“ teatas Sõnjehubov.

Hommikul lasti Belgorodist Harkivi oblastisse kaheksa raketti ja hukkunud on kolm inimest.

Harkivis suri Vene raketilöögi tagajärjel ühiselamule 11-aastane poiss, teatas oblasti sõjaadministratsiooni esindaja Olena Šapoval.

Harkivi oblasti prokuratuur teatas, et täna hommikul kella viie ajal andsid Vene sõjaväelased raketilöögi Harkivi linna Sloboda rajoonile. Kaks raketti tabas trammidepood, kus said kahjustada remonditsehh ja ühiselamu, mis asusid teineteise kõrval. Hukkus kolm ja sai vigastada 18 inimest, kelle hulgas olid poiss ja tüdruk vanuses 13 aastat.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid