Vaatame lähemalt, kuidas saab Balti riikides tegutsev finantsteenuste pakkuja ESTO lihtsustada krediidikonto avamist ja aidata sul oma kulutusi paremini planeerida ning vajaminevat lisaraha kasutada.

Mis on ESTO krediidikonto?

ESTO krediidikonto eeliseks teiste laenuteenuste ees on see, et laenuvõtjale luuakse virtuaalne krediidilimiit, millelt saab teha makseid isiklikule pangakontole just siis kui vaja.

Krediidikonto on justkui segu kolmest juba varem tuntud finantsteenusest:

  • väikelaenust, sest tingimused on sarnased;

  • krediitkaardist, sest konto töötab krediitkaardi põhimõtete järgi;

  • järelmaksuga ostust, sest lepingus märgitud intressi- ja laenumakseid tuleb tasuda vaid vastavalt sinu kasutatud summale.

Kuidas ESTO krediidikonto toimib?

ESTO krediidikonto suurimaks eeliseks on see, et selle saab mugavalt tasuta avada. See tagab juurdepääsu kohe saada olevale igakuisele krediidilimiidile.

Krediidikonto tegijale avatakse krediidilimiit, mis sõltub taotleja sissetulekust ja krediidiajaloost. Avatud krediidilimiiti saab kasutada igal ajal ja nii mitmes osas kui vaja. Intressi tuleb aga maksta ainult juba kasutatud osa eest.

Näiteks kui krediidipakkuja annab sulle krediidikonto jaoks kokku 2000 eurot, kuid kasutad sellest vaid 1000 eurot, siis tehakse tagasimakseid ja intressimakseid vaid välja võetud summalt. Kui kasutad kontolt täiendavalt 500 eurot, suureneb sinu igakuise tagasimakse suurus vastavalt sellele.

Millised on ESTO krediidikonto eelised?

ESTO krediidikonto erineb teistest eelkõige selle poolest, et ESTO on omaette ökosüsteem, mis koondab erinevaid makselahendusi ja pakkumisi. Näiteks avatud krediidilimiiti, partnerite sooduspakkumisi, mitmete osamaksete tasumisi, kui oled kasutanud ESTO teisi makselahendusi – need on kombineeritud ja seda kõike saab hallata ühes kohas, läbi ESTO.

25 000 igapäevast kasutajat

Ainuüksi ESTO krediidikonto igapäevaste kasutajate arv Eestis ulatub üle 25 000 kliendi ja see arv kasvab pidevalt, iga kuu. Krediidilimiidid on personaalsed ehk arvutatakse isikliku maksevõime alusel, kuid keskmised kasutuslimiidid jäävad 2000–4000 euro vahele.

Jälgi ESTO partnerite sooduspakkumisi

ESTO kontot kasutades saab sageli osta palju tooteid soodsamalt, kuna teenusepakkujatel on erinevad püsikliendiprogrammid. Suureks abiks on näiteks hooajalised allahindlused või läbi ESTO partnerite tehtavad eripakkumised. Boonuseks on see, et sa ei pea kogu raha võlausaldajale kohe tagasi maksma.

ESTO pakub Baltikumi suurimat valikut erinevaid makselahendusi. Ettevõtte partnerite võrgustikku kuulub Baltikumis üle 2000 koostööpartneri ja üle 200 000 lõppkasutaja.

Balti riikides tegutseb mitmeid suuri ja tunnustatud ettevõtteid, kes teevad ESTO makselahenduste kasutajatele eripakkumisi. Näiteks kuuluvad suurimate partnerite hulka Valge Klaar, Goldtime, Bigbox, Elkor, Expert, Shoppa.ee, Rademar, Sportland, Tradehouse, Home4you, Sotka, Asko, iDeal, Weekendshoes jne.

ESTO on Eesti juurtega finantsteenuste ettevõte, mis sai alguse 2017. aastal. Bränd sündis vajadusest uue põlvkonna makselahenduste järele, mis sobiksid nii lõpptarbijale kui ka müüjale.

Finantsteenuse pakkuja on ESTO AS. ESTO ASi krediidikonto kulukuse määr on 48,63% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidilimiit 800 eurot, fikseerimata esialgne (maksimaalne) intressimäär 39,90%, lepingutasu 0 eurot, igakuine haldustasu 0 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 1071,39 eurot eeldusel, et krediit võetakse kasutusse viivitamata täies mahus ja tagastatakse 60 kuu jooksul igakuiste võrdsete osamaksetega. Tutvu enne lepingu sõlmimist tingimustega ja vajadusel konsulteeri spetsialistiga.

Jaga
Kommentaarid