Disaini osakaal nutikellade laias valikus on kahtlemata oluline, sest ennekõike jääb randmel silma just kella välimus ning alles siis jõutakse selle sisuni. Kui varasemalt oli võimalik kasutajatel valida minimalistlike aktiivsusmonitoride, pigem kogukate spordikellade või eeskätt muudele funktsioonidele suunatud nutikellade vahel, siis nüüd on konkurentsieelis just nendel seadmetel, mis suudavad kõik aspektid ühendada, säilitades sealjuures stiilse välimuse. Nii on Huawei Watch GT 3 Pro puhul seatud oluline rõhk lisaks võimsale sisule ka premium disainile, mis pakub valikut nõudlikule maitsele.

Luksuslik välimus

Huawei Watch GT 3 Pro kellad erinevad kõigist eelkäijatest just oma disaini ja elegantse välimuse poolest. Seetõttu on selle mudeli kellad saadaval kahes läbimõõdus - 46 mm ja 43 mm. Kui esimene neist mudelitest mõjub pigem massiivsemalt ning sellel on vastupidav titaanist korpus, siis teine on disainilt pigem naiselikum ja valmistatud kõrgtehnoloogilisest keraamikast. Kui suurema läbimõõduga kell on saadaval maskuliinse titaanist mudelina koos titaanist või halli värvi nahast rihmaga, siis naiselikum kell väiksema läbimõõduga on saadaval keraamilise või valge nahkrihmaga. Sealjuures on kõrgtehnoloogilisest keraamikast kellarihm hea alternatiiv tundlikuma nahaga kasutajatele allergiliste reaktsioonide vältimiseks. Kuid loomulikult on võimalik ka selle mudeli puhul vahetada rihma oma maitsele vastavalt.

Kõrgtehnoloogiline vastupidavus

Lisaks vastupidavale titaanist või kõrgtehnoloogilisest keraamikast valmistatud korpusele on Watch GT 3 Pro eriline ka ülivastupidava safiirklaasi tõttu, mis katab nii kella ekraani kui ka selle tagaküljel asuvaid andureid. Tegemist on materjaliga, mida suudab kahjustada vaid teemant - seega pole tarvis muretseda, kui kell satub kotti või taskusse koos võtmetega või kui sellega saabuval suvel rannaliivas aega veeta. Lisaks välimusele on pandud vastupidavuse osas rõhku ka muudes kellaga seotud omadustes - nii näiteks peab suurema läbimõõduga kell ühe juhtmevaba laadimiskorraga vastu koguni kaks nädalat.

Huawei nutikell

Mugavus igas hetke

Premium tooted eristuvad ainult luksuslikule välimusele fokusseeritud toodetest eeskätt sellega, et nende disainis on pandud rõhku välimuse kõrval ka mugavusele. Nii sisaldab ka Watch GT 3 Pro mudel mitmeid detaile, mis kella kandmise veelgi nauditavamaks muudavad. Näiteks saab iga kasutaja kella keraamilist rihma vastavalt oma randmele parajaks muuta ning lülisid kas ära võtta või juurde lisada. Samas säilib kella kasutusmugavus ka näiteks vihmase ilma korral või sukeldudes, sest menüüd on võimalik juhtida pöörleva krooni abil, mille sakid haakuvad hästi ja aitavad navigeerida menüüs ka siis, kui kella ekraan on puutetundliku ekraani kasutamiseks liiga märg või libe.

Disaini sobitamine oma isikupäraga

Huawei statistika põhjal vahetab rohkem kui 40% tehnoloogiafirma nutikellade kasutajatest igal kuul oma kella ekraanipilti ning aasta lõikes on see näitaja tõusnud koguni 52%. Seetõttu pakub Huawei täna oma valikus rohkem kui 70 000 spetsiaalselt disainitud ekraanidisaini, mille seast saab iga kasutaja valida oma lemmiku ning seda kasvõi mitu korda päevas vahetada. Huawei Watch GT 3 Pro kellade ekraanipilt ületab aga ka neid võimalusi - nii on naiselikul kellamudelil kujutatud roos, mis kella ekraanil vastavalt päeva kulgemisele õide puhkeb ning õhtuks täielikult õide puhkeb. Just sellised detailid muudavad premium-mudeli eriliseks ja randmel silmapaistvaks.

Jaga
Kommentaarid