Milline oli sinu varasem salenemiskogemus?

Varem ei olnud mul liigse kehakaaluga erilist muret, tundus, et mind see ei puuduta ja mul ei teki kunagi seda probleemi. Kuid aja möödudes ja vanemaks saades muutus kõik. Liigne kehakaal tekkis mul alles viimase aasta jooksul. Küllap on tõsi, et aastate kogunemisel ainevahetus halveneb – enam ei saa ma süüa kõike järjest. Olen kategooriliselt igasuguste „imeliste“ salenemistablettide ja enda näljutamise vastu, seepärast mõistsin, et soovin oma individuaalset toitumiskava, kuid esialgu tundus, et see on kallis.

Räägi, miks otsustasid saleneda?

Kaal näitas hirmutavat arvu. Mõistsin, et asja parandamiseks tuleb kiiresti midagi ette võtta, sest rasvad ei kao iseenesest ja olukord muutub aina halvemaks. Äkki hakkasid ka sõbrad ja töökaaslased nöökima, et olen ümaraks muutunud. See mõjus valusalt enesekindlusele. Mul ei olnud soovi veeta ülejäänud elu paksu ja õnnetuna.

Kuidas sa said teada MonacoFit.com-ist?

Minu naaber vabanes selle kava abil 18 kilost. Alates sellest ajast on minu kodukohas kõik rääkinud MonacoFit.com-ist ja ma tahtsin lihtsalt proovida, kas toitumiskava töötab tõesti igaühe puhul.

Mis innustas sind proovima MonacoFit.com-i?

Mu sõbral õnnestus saleneda kiiresti ja lihtsalt. Ka mina tahtsin sama!

Kuidas salenemine kulges?

Täitsin tasuta ankeedi ja sain kava, mida ja millise toidukorra ajal süüa ning kuidas toitu valmistada. Tööpäevadel järgisin kava täpsemalt, kuid puhkepäevadel tuli ette ka sohitegemist, sest pidusid ei jätnud ju keegi ära (naerab). Kuid isegi siis, kui lubasin endal süüa midagi kavavälist, sulas liigne rasv ja kaal vähenes. Kõige toredam, et ühelgi hetkel ei tundnud ma end näljasena ega igatsenud midagi sellist, mis ei kuulunud minu toitumiskavasse, sest valisin ise, mida peaksin sööma. Kilod kadusid uskumatult lihtsalt, vaid õigeid toite süües. Isegi ei uskunud, et sellised tulemused on võimalikud ilma sporti tegemata või nälgimata!

Millal hakkasid märkama esimesi tulemusi? Millised need olid?

Seda, et olen salenenud, märkasin juba teisel päeval, kuid esimesed 5 kilo kadusid umbes 12 päevaga. Kui oleksin kõigest täpselt kinni pidanud, oleks see kindlasti kulgenud veelgi kiiremini (naerab).

Millised on olnud muutused ja tunded pärast MonacoFit.com-i kasutamist?

Liigse kehakaaluga tundsin ennast enamiku päevast loiu ja väsinuna. Nüüd, kui olen kaotanud 11 kilo puhast rasva, tunnen end paremini kui kunagi varem – olen enesekindlam ja mul on rohkem jõudu, rääkimata ilusamast välimusest. Nüüd sobib L-suuruse asemel mulle M ja isegi S.

Mida soovitaksid inimestele, kes soovivad samuti saleneda, kuid ei suuda ennast alustamiseks kokku võtta?

Meile on antud üks elu ja me määrame ise, milline on selle elu jooksul meie välimus ja enesetunne. Mulle piisas selle kava puhul ühest nädalast, et hakata armastama tervislikku eluviisi ja ennast ilma kõhuta (naerab). See kava meeldib ja sobib kõigile. Seda tuleks vähemalt proovida! Hakka täitma oma unistust saledast kehast juba täna!

+ selle artikli lugeja erisoodustuse;

+ spetsiaalselt sulle kohandatud menüü igaks nädalapäevaks;

+ personaalse toitumisspetsialisti toe TASUTA.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid