VALIMISÕHTU KOOS DELFIGA | Otsesaade toimetuse stuudiost ja valimispidudelt, detailsed tulemused reaalajas

 (14)
Delfi ja TV3 valimisdebatt
Lauri Tankler ja Kärt Anvelt juhivad pühapäeva õhtul Delfi TV valimissaadet.Foto: Madis Veltman

Delfi toob pühapäeval lugejate-vaatajateni kogu õhtu kestva otsesaate koos lülitusega Tallinna olulistele valimispidudele, reaalajas detailsed valimistulemused ning otseblogi, kommentaarid, fotod ja videod ajakirjanikelt ja fotograafidelt üle Eesti.

Delfi TV valimisõhtu otsesaade algab kell 19.30. Kuni valimistulemust selgumiseni eetris püsivas saates kommenteeritakse saatejuhtide, Eesti Päevalehe ajakirjanike Lauri Tankleri ja Kärt Anvelti juhtimisel valimistulemuste saabumist, vahendatakse meeleolusid kuue suurema erakonna ja valimisliidu pidudelt Tallinnas, aga ka Pärnust ja Tartust.

Delfi TV toimetuses asuvat otsestuudiot külastavad õhtu jooksul nii juhtivad poliitikud ja kommentaatorid kui ka Delfi, Eesti Päevalehe, Eesti Ekspressi ja Maalehe ajakirjanikud.

"Soovime kogu oma valimisõhtu kajastuses ja otsesaates näidata nii meie vaatajatele kui ka poliitikutele, et hoiame neil teraselt silma peal - nii enne valimisi, valimiste ajal kui ka järel," lubas otsesaate üks juhte Lauri Tankler.

Seotud lood:

Oma panuse annavad valimissaatesse ka septembris ja oktoobris Delfi TV klippides Tallinna linnapeakandidaate "röstinud" noored Karl Vilhelm ja Jaagup.

Lisaks otsesaatele vahendab Delfi valimispäeva, -õhtu ja -öö uudiseid otseblogis, fotos ja videos kohtadelt üle Eestimaa. Alates kella 20-st saab Delfi valimistulemuste keskkonnas nii veebis kui ka mobiilis jälgida reaalajas detailseid valimistulemusi kõikidest piirkondadest.