VABA MIKROFON: Toomas Kivimägi selgitab valijatele, miks Reformierakonnal on tagasihoidlikumad lubadused

 (22)

Toomas Kivimägi on Reformierakonna kandidaat nr 377 Pärnumaal.

"Head valijad, taaskord on teie otsustada see, millist poliitikat aetakse järgmised neli aastat. Kas läheme kindlalt edasi kokkulepitud teed või pöörame otsa ringi ja läheme tagasi?" alustas Kivimägi.

Kivimägi tõdeb, et erakondadevahelised valikud on vägagi vastandlikud, olgugi, et see võib tunduda trafaretsena. "Need erakonnad, kes eriti ei arvesta võimalusega - ehk kes ei looda moodustada valitsust -, need lubavad taaskord kõike ja kõigile. Reformierakond on arvestanud sellega, et peame ka antud lubadused täitma," ütles Kivimägi, viidates oravapartei tagasihoidlikele ent tema sõnul selle võrra realistlikumatele valimislubadustele.

Millised on need lubadused, mis Reformierakond Kivimäe sõnul valitsusse pääsedes kindlasti ära teeb? Sellest räägibki kandidaat videos.

Delfi TV toob valimiste eel teieni rubriigi "Vaba mikrofon", kus riigikokku kandideerijad said tulla ja rääkida kolme minuti jooksul, mis just neile oluline on ning mida nad riigikogulasena muuta või saavutada tahavad. Teisisõnu - miks me just neid peaks valima. Küsimusi ette ei antud ning inimesed said rääkida just seda, mis hingel oli!

"Vaba mikrofoni" videoid avaldatakse alates jaanuari viimasest nädalast kuni valimisteni! Kõiki videoid saad vaadata Delfi TV-st!