Vaata perspektiivikaid müügis olevaid suvekodusid Virumaal


Vaata perspektiivikaid müügis olevaid suvekodusid Virumaal
City24

Eestis on küllaga kauneid paiku, kuhu hing ihkaks puhkama ja suvekodu rajama või ostma. Vaatasime ringi kinnisvaraportaali City24.ee lehel ja silma jäid mõned Lääne- ja Ida-Virumaal asuvad suvilad-maakodud. Kui see kant sind kõnetab, siis tasub pilk peale heita!

Perspektiivikas suvekodu, Eisma küla, Vihula vald, Lääne-Virumaa, 86 000 €

Vaata lähemalt SIIT.

Palkmaja, Lääne-Virumaa, Vihula vald, 77 000 €

Kasutamata palkmaja Eisma külas Vihula vallas. Elamu esimesel korrusel on avatud köögi ja kaminaga avar elutuba, puuküttega saun, dušš, WC ja hall. Teisel korrusel on suur trepihall ja kolm tuba. Kõrghaljastusega krunt asub merest ja hiljuti valminud uuest sadamast 800 m kaugusel. Vaata lähemalt SIIT.

Palkmaja, Eisma küla, Vihula vald, Lääne-Virumaa, 72 000 €

Suurepärane suvila kauni looduse keskel suvituspiirkonnas. Tegemist on kivikatusega palkmajaga, mida köetakse kamina või elektriga. Vaata lähemalt SIIT.

Seotud lood:

Suvekodu, Lääne-Virumaa, Võsu alevik, 55 000 €

2007. aastal täielikult renoveeritud majal on privaatne krunt, mille suurus on 917 m2, piirneb suuremalt osalt kauni Lahemaa metsaga. Maja südameks on kamin, mille ääres on mõnus suveõhtuid veeta. Mere äärde on jalutada kõigest 15 minutit ning kauplusesse, postkontorisse, bussijaama ja söögikohtadesse on umbes 1 km. Vaata lähemalt SIIT.

Suvekodu Narvas, hind 39 800 €

Nii kinnistu kui ka hooned on korralikult hooldatud ja heakorrastatud. Vaata lähemalt SIIT.

Suvila, Ida-Virumaa, Toila vald, 36 000 €

Väga heas korras suvila Toila vallas, Vaivina külas .Kaugus Voka asulast 3 km, Jõhvi 15 km. Vaata lähemalt SIIT.

Suvemaja, Ida-Virumaa, Lohusuu vald, 35 500 €

Suvekodu Peipsi järve äärses Tammispää külas, Lohusuu vallas. Kinnistu 5053 m², elamumaa (võimalik jagada). Kinnistul asub elumaja, saun, abihoone. Järveni ca 700 meetrit. Vaata lähemalt SIIT.