DELFI - Värsked uudised Eestist ja välismaalt

Vaata, kes said sel nädalal Rahva hääle auhinnad!

 (3)
Vaata, kes said sel nädalal Rahva hääle auhinnad!
Foto: Kaader videost

Rahva hääle parimate kaastööde vahel jagame igal nädalal välja auhindu. Sel korral saavad suure tänuga ära märgitud järgmiste rahvaajakirjanike järgmised tööd.

Koos kaaslasega lähevad 10. aprillil Nokia Kontserdimajja kuulama Itaalia lauljat ja muusikut Zucchero järgmised Rahva hääle autorid.

Kaks piletit saab lugeja, kes kirjutas 9-aastase Varvara otsingute valguses loo sellest, kuidas tütre otsingutel läheb ema kas või läbi tule ja veel.

Teised kaks piletit saab lugeja, kes kirjeldas eestlastest ehitajate elu välismaal: paljud neist peavad magama suisa objekti kõrval laudas koos loomadega.

Kaks piletit Tallinnas kino Sõpruse seanssidele saavad järgmiste tööde autorid. Pileteid võib kasutada tänasest kuu aega.

Esimesed kaks kinopiletit saab lugeja, kes võrdles tasuta ühistranspordi ideed Tallinnas tagasi kommunistlikku riigikorda minemisega.

Järgmised kinopiletid lähevad Helina Ravasoole, kes kritiseeris Peter Singeri ideed panna kõik inimesed lennujaamades kaalu peale ja võtta neilt liigsete kilode eest lisaraha. 

Viimased sellenädalased kinopiletid saab lugeja, kes kirjutas kõigile naistele, et kui nad ennast liigselt paljastavad, siis on see nende oma süü kui mehed neid ka isukalt vaatavad.

Aitäh teile hea töö eest! Võtame teiega ise ühendust! Täname ka kõiki teisi autoreid, kes meile on kaastöid saatnud ning kindlasti ootame teilt ka edaspidi arvamuslugusid, uudiseid, fotosid ja videoid! Kaastöid ootame meiliaadressile rahvahaal@delfi.ee. Kasutada võib ka lehe vasakul servas olevat vormi ja postitada lugusid oma kasutajakonto alt. Igal nädalal jagame parimate lugude eest auhindu.

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.