"Ühtne Eesti on tonn rahvuslikku tailiha"

 (15)
kanad
Päevaleht/Pressifoto

“Ühtne Eesti on broilerite vastand — see on umbes 1 tonn puhast Eesti rahvuslikku tailiha. Nad on nii trimmis, et nende jaoks tuleks trükkida paksemad valmissedelid, kuna kehv paber ei kannataks lõrisevale leopardile otsa vaadata.”

Jaan Kundla blogi

“Eestis oli siiani üle saja inimese, kes kuuluvad korraga kahte erakonda. Nüüd nende inimeste hulk aga kindlasti plahvatuslikult kasvab. Vähemalt mõneks ajaks. Ka ise olen värske kahe erakonna liige, sest otsustasin lisaks sotsidele liituda ka Ühtse Eesti parteiga.”

Jaak Juske, elukutseline sotsiaaldemokraat
oma blogis

“Ojasoo ise TEKITAS selle [kära -toim] Värske Ekspressi saates, kui ta VALETAS Rein Langi kohta ja ässitas seega inimesed ta vastu üles. Pehmelt öeldes — täiesti vastutustundetu tegevus. Vähe on järgmisel päeval tagasihoidlik õiendus teha, et oh, asi oli veidi teisiti ja tegelikult ei olnud midagi.”

Eve Pärnaste, vabadusvõitleja
Facebook

“Huvitav, kas näit mõni pangajuht suudaks kirjutada panganduse kohta sellist jama nagu Sirbi peatoimetaja täna ajakirjanduse kohta kirjutab.”

Kalle Muuli, ajakirjanik
Twitter

“Eestis on kaks staatust: töötud ja ületöötanud.”

Barbi Pilvre, õppejõud ja meediaanalüütik
Twitter

“Kallis kaasa saabus koju ja ütles, et sai tänaval lumega pähe ja läheb nüüd kuulama loengut lesbidest. Peaksin ma muretsema?”

Jaan Pehk, luuletaja-muusik
Twitter