Tori postkontor on avatud vaid kahel päeval nädalas ja peagi muudetakse seegi postipunktiks

 (15)
Tori postkontor on avatud vaid kahel päeval nädalas ja peagi muudetakse seegi postipunktiks
Tori postkontor tõmbab otsi kokkuLugeja foto

Kapitalism tegi maal taas kitsendusi, sest Tori postkontor on nüüd avatud vaid kahel päeval nädalas ning klienditeenindaja sõnul muudetakse see peagi postipunktiks, nagu Jõesuu postkontoriga juba tehtud on.

Kui paari aasta eest sai kurdetud, et postkontori lahtiolekuaegu lühendati, siis nüüd on postkontor avatud ainult kahel päeval nädalas ning sedagi vaid kuus tundi päevas.

Jõesuust kaotati postkontor juba mõni aeg tagasi ja see muudeti postipunktiks. Tori postkontori klienditeenindaja sõnul juhtub sama peagi ka seal.

Toris pole ka ühtegi sularahaautomaati, et näiteks pensionärid saaksid pensioni saamise päeval automaadist raha kätte. Võtsin ühendust SEB postipangaga ja tegin neile ettepaneku Torisse pangaautomaat üles panna. Selle ettepanekuga polnud nad nõus.

Reformierakonna valitsus on nagu vähk, mis aeglaselt maaelu välja suretab. Seal, kus inimesi vähem on, kaotatakse teenused ära ja pole valitsuse mure, kuidas maarahvas oma asjad toimetatud saab.

Kui Viira kool suleti sel sügisel lastepuuduse tõttu, siis Toris elab rahvast ikka piisavalt, et postkontori ja teised teenindusasutused võiks alles jätta.