SAADA FOTOSID, milline on parim laste mänguväljak?

 (5)
SAADA FOTOSID, milline on parim laste mänguväljak?
Foto: DELFI

Mänguväljakud on tuhandete väikeste laste lemmikpaigad — seal saab ronida, turnida, kiikuda, liivakooke mätsida ja teisi lapsi taga ajada. Ent igal mänguväljakul on oma nägu — leidub nii tagasihoidlikke, suuri ja uhkeid kui hoopis unarusse jäetud paiku. Nüüd aga püüame selgeks teha, kus on Eesti parim mänguväljak!

Kallis lugeja, saada meile foto parimast mänguväljakust, kuhu lapsega sattunud oled. Milline on sinu lapse lemmik mängupaik ja miks? On seal lahedamad liumäed või vingemad turnimisvõimalused?
Ootame fotosid igast Eesti nurgast ja paigast, olgu selleks siis kesklinnas asuv uhke mänguväljak või kortermaja hoovi kodune ja turvaline nurgake kiige ja liumäega.

Miks mitte jagada meiega ka enda valmistatud mänguplatse. Laps, kelle isal kuldsemad käed, saab kindlasti nautida isa valmistatud mängumaja või kiike.

Saatke fotod aadressidel naistekas@delfi.ee või rahvahaal@delfi.ee ja leiame Eesti parima mänguväljaku! Kindlasti ärge unustage lisada ka väljaku asupaika ja selgitust, miks on just see parim mänguväljak.