Reisija pahandab juhiga: sõit bussis on kui külmkambris!

 (35)
Simple Ekspressi laienemine - Eesti Buss OÜ
Foto on illustratiivneFoto: Sven Arbet

Palju on räägitud sellest, kuidas ei tasu autos konditsioneeri tööle panna, kuna külmetus on kerge tulema. Jah, autos saab seda igaüks ise sättida, et oleks mugav ja hea viibida seal. Aga mida teha bussis?

Üleval on tõesti need kohad, kus saad kinni-lahti keerata, aga sellest on ilmselgelt vähe, kuna külgedelt puhub külm tuul peale ja kohati on lausa tundunud, nagu see oleks põhja keeratud, juuksedki lendlevad peas.

Vaatad ringi, inimesed otsivad ülariideid peale, näpivad ülemisi võimalusi see kinni keerata, aga ei midagi.

Hea bussijuht, palun arvesta sellega, et istuda tunde kohapeal nö külma puhuva konditsioneeri all ei ole kindlasti see, mille eest reisija maksnud on. Kui sinul on seal ees palav, siis pane endale peale puhuma, aga ära külmeta teisi või tuleb hakata varsti raviarveid esitama.

Miks istuvad inimesed bussis ülariietega? Arva ära! Seal on külm! Isegi kui bussis on 3 inimest, arvab juht, et peab meeletult ventileerima külma õhuga. Kas on kahju seda sooja keerata või tuleb sulle igakuiselt küttearve? See, et päike paistab õues, ei tähenda, et buss peab jääkülm olema. Õnn on, kui aknast päike natuke soojendab.

Hea lugeja! Jaga meiega kogemusi, kus sina oled tundunud, et külm õhk bussis on liiga teinud! Pane oma juhtumised teele aadressil rahvahaal@delfi.ee!