President õnnitles parimaid kodukaunistajaid
Kaunimate kodude konkursi tulemused sel aastal on järgmised:
Harjumaa
1. Riin ja Ralf Õngi eramu
2. Lii ja Raivo Uukkivi maakodu
3. Aegviidu lasteaed
4. Turbuneeme küla
Hiiumaa
1. Toivo ja Keete Reede eramu
2. Arvid ja Lehte Kiive eramu
3. Raivo ja Anne Kokla eramu
4. Heltermaa sadam
Ida-Virumaa
1. Ly-Ene ja Kuido Ontoni eramu
2. Oru park
3. Valge Hobuse trahter
4. Ilme Ridali ja Ionas Nemtšaukase eramu
Järvamaa
1. Mare Düüna eramu
2. Perekond Otsla eramu
3. Perekond Kivimäe eramu
4. Türi Reisikeskus
Läänemaa
1. Jüri ja Laine Riistopi tootmistalu
2. Teet ja Enna Kallasvee eramu
3. Ühiskondlik hoone (Risti raamatukogu ja arvutiklass)
Lääne-Virumaa
1. Uhtna põhikool
2. Ülo Sinisalu eramu juures olev dendropark
3. Malle Reimanni talu
4. Elvi ja Paul Karu eramu
Narva linn
1. Stanislav Domovi eramu
2. Lasteaed Cippolino
3. AS Junona hoone
4. Mälestusmärk "Memento"
Põlvamaa
1. Piret ja Urmas Jõgeva eramu
2. Niina ja Sulev Punningu eramu
3. Maie ja Hillar Hiire talu
4. Leevaku algkool
Pärnumaa
1. Perekond Beljajevite eramu
2. Vändra aleviku vana keskus
3. Pootsi põhikooli park
4. Jüri Kaljula talu
Pärnu linn
1. Peeter Polli eramu
2. Margus Tohvi eramu
3. Pärnu lastepäevakodu Pöialpoiss
4. Koidula park
Raplamaa
1. Õie ja Kalju Jõeaasa maakodu
2. Terje ja Rain Raudsepa talu
3. Liia ja Toivo Rahu eramu
4. Lelle mõisa park
Tartumaa
1. Perekond Roosvaldi talu
2. Marielle ja Valter Annamaa talu
3. Liivaku eramuterühm
4. Puhja lasteaed Pääsusilm
Tartu linn
1. Larissa Sustsova eramu
2. Hele ja Uno Labi eramu
3. Veera Galaganova eramu
4. Lastepäevakodu Poku
Valgamaa
1. Anu ja Hare Undi talu
2. Aili ja Aavo Kõivu eramu
3. Agnes ja Peeter Kõivu eramu
4. Maie ja Vello Müürsepa talu
Viljandimaa
1. Lehte ja Lembit Olli tootmistalu
2. Vambola lasteaed-algkool
3. Lilian Kärneri talu
4. Korteriühistu Reinu 10
Võrumaa
1. Helgi ja Harri Lüüsi maakodu
2. Helgi ja Vambola Moisto eramu
3. Tiiu ja Aivar Vaaba talu
4. Kadri ja Elmer Hõraku eramu
Jõgevamaa
1. Hiie Jakobsoni eramu
2. Anne ja Villu Reiljani, Malle ja Mati Everti,
Aino ja Ants Mölderi kaksikelamu
3. Werol Tehased AS-i tootmishoone
4. Anna Haava nimeline Pala põhikool
Saaremaa
1. Anne ja Ain Murekase talu
2. Hilda ja Verner Nuudi eramu
3. Kuressaare gümnaasium
4. AS-i Saaremaa Liha- ja Piimatööstus lihaosakonna hoone