Avavoorus Šveitsiga 0:0 mänginud Prantsusmaa asus Lõuna-Korea vastu juhtima 9. minutil Thierry Henry väravast. Avapoolajal olid prantslased lähedal ka teisele väravale, kui Patrick Vieira löögi suutis viimasel minutil väravajoonelt tõrjuda Lõuna-Korea väravavaht. Mehhiko väljakukohtunik Archundia otsustas, et pall siiski väravajoont ei ületanud ja seis jäi muutumatuks.

81. minutil suutis Lõuna-Korea tsenderdusejärgsest väravaesisest saginast viigistada — palli saatis prantslaste väravasse Ji-Sung Park.

Kahe vooru järel on nüüd Lõuna-Koreal 4 ja Prantsusmaal 2 punkti. Esmaspäeval peavad oma teise mängu Šveits ja Togo, kellel on vastavalt 1 ja 0 punkti.

Viimases voorus 23. juunil mängivad Prantsusmaa ja Togo ning Šveits ja Lõuna-Korea.