Pamela Anderson'i ründas joodik

 (1)
Pamela Anderson
Reuters/Scanpix

Endine “Rannavalve” staar Pamela Anderson langes laupäeval Floridast Californiasse lennates kahel korral joobnud kaasreisija rünnaku ohvriks.

52-aastane Louis Zizza plahvatas vihast, kui ta märkas staari American Airlinesi lennuki pardal, kuna arvas, et tegemist on järjekordse kuulsusega, kes võttis sõna Iraagi sõja vastu. Mehe pahameel häiris lennuki meeskond niivõrd, et Los Angelese lennujaama oli mehele vastu tellitud politsei.

Los Angeleses elav Zizza ei pea ise vahejuhtumit kuigi tõsiseks ning ütles, et avaldas vaid arvamust.

Väidetavalt lähenes turistiklassis reisinud Zizza esimeses klassis sõitnud Andersonile, karjus ta peale ja viibutas näppu. Kinnitamata andmetel palusid stjuardessid mehel oma kohale tagasi pöörduda, mida too ka tegi, aga tõusis siis uuesti püsti ja käis staari veelkord ähvardamas. Nüüd Zizza kahetseb teguviisi ning on Andersoni ees vabandanud. Zizza ei öelnud, kelleks ta Andersoni pidas.

Irooniline on asja juures see, et Anderson võttis Iraagi konflikti ajal sõna seal võidelnud USA vägede kaitseks, öeldes ajakirjale Stuff, et ei ole nõus sõjaga, aga toetab sõdureid.