DELFI - Värsked uudised Eestist ja välismaalt

ÕPETAJA, kirjuta, kas toetad streiki?

 (8)
ÕPETAJA, kirjuta, kas toetad streiki?
Foto: Ilmar Saabas

Õpetajate liidu juhataja Margit Timakov rääkis, et ehkki õpetajate liidu esindajate koda toetab haridustöötajate streiki, leiavad nii mõnedki õpetajad, et streik ei ole parim võimalus oma nõudmiste saavutamiseks.

„Õpetajad toetavad üksteist ja nad on solidaarsed, kuigi on palju neid, kes kahtlevad, kas streigiga ikka jõutakse soovitud tulemusteni ja kes peavad seda 21. sajandi jaoks iganenud meetmeks ning taunivad streiki kui sellist,“ rääkis Timakov Delfile.

Kindlasti näitab Timakovi sõnul praegune olukord, et midagi on korrast ära ja midagi on katki, sest muidu ju ei mindaks streikima. „Enamus õpetajaid on väsinud aastaid veninud palga ümber kemplemisest ja poliitikute täitmata lubadustest,“ lausus ta.

Hea Delfi lugeja, kirjuta meile oma tööst õpetajana! Kas sinu kooli õpetajad ja juhtkond toetab streiki ja plaanib enda palgatõusu eest välja astuda?

Ootame teie mõtteid kommentaariumisse ja aadressil rahvahaal@delfi.ee, kasutada võib ka lehe vasakul servas olevat vormi ja postitada lugusid oma kasutajakonto alt. Igal nädalal jagame parimate lugude eest ka auhindu.

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.