Õllesummeri külastaja: Õllesummeri VIP-loož on mahavisatud raha!

 (10)
The Prodigy kontsert Õllesummeril
The Prodigy kontsert ÕllesummerilFoto: Marianne Ubaleht

"Eile sai käidud Prodigy kontserdil ja lootuses, et võimalikult lava ette saaks, sai soetatud VIP-piletid. Kohapeal avanes aga täielik pettumus - VIP-loož jäi lavast kaugele laulukaare alla - see selleks, nähtavus oli hea, aga VIP-loožis pidi kõik inimesed istuma - püsti tõusta ja tantsida ei tohtinud," kurtis külastaja.

"Kuidas on võimalik Prodigy ajal ontlikult istuda? Totaalselt rikkus kogu kontserdi minu jaoks ära aga proua peakorraldaja sõim - ta reaalselt karjus inimeste peale (istu maha või lendad välja siit), kui nad julgesid püsti tõusta ja rõdu etteotsa minna. Peakorraldajalt ootaks ikka mõistlikku suhtumist ja sõbralikkust oma ürituse külaliste suhtes," rääkis eile kohal viibinud Prodigy austaja.

Õllesummeri loovjuht Anu Lill kommenteeris eilset juhtunut, et tegelikult müüakse VIP looži istekohad numbriliselt. "See tähendab siis seda, et sinna ostavad pileti inimesed, kes soovivad istuda ning rahulikumas meeleolus kontserti nautida," ütles Lill.

"Loož ei ole mõeldud tantsimiseks, selleks on lavaesine. Peakorraldaja kutsus korrale inimesi, kes häirisid teisi VIP-loožis istujaiad," sõnas Õllesummeri loovjuht ja lisas, et festivalile oodatakse viisakaid külastajaid.