Minimalistlik laelamp on lihtne ning trendikas


Minimalistlik laelamp on lihtne ning trendikas
Foto: ISKU

Järjest enam armastatakse sisekujunduses „müravabadust“. Ei mingeid liigseid mööbliesemeid, detaile, värve. Minimalism on tulnud, et jääda – see stiil püsib alati trendikas!

Väheste asjade keskel elamine on hea ning stressivaba. Lisaks sellele on lihtsa, ent elegantse joonega disainiga mööbli valik väga lai. Ka minimalistlik laelamp Ball on loodud moodsasse interjööri.
Õige valgustuse valimine tuppa on kodusisustamisel üks keerulisemaid ülesandeid. Üldvalgusteid on väga palju erinevaid liike, alates põrandalampidest ning lõpetades süvisvalgustitega. Samuti saab mängida valgusti kõrgusega. See ISKU minimalistlik laelamp Ball sobib ideaalselt nii üldvalguse loomiseks kõrgemale lae alla kui ka hubaseks kohtvalgustiks söögilaua kohale.
Üks dünaamilisemaid lahendusi on ruumi mitme valgusallika paigaldamine. Minimalistlikku Ball valgustitesarja kuulub lisaks laelambile ka efektne laualamp.
Valides ühe seeria tooteid, on imelihtne luua koju nauditav terviklahendus! Isku pakub alati võimalust leida just endale sobivaim ka erinevate värvitoonide seast. Minimalistlik laelamp Ball on saadaval valge, musta või kroomivärvina.
Vaata lähemalt siit.

Foto: ISKU

Küsi spetsialistilt