Meesmüüja: naised loevad sõbralikkusest välja iha ja solvuvad tunnete tagasilükkamise peale

 (52)
Fotolavastus
Foto on illustratiivneFoto: Ilmar Saabas

Töötan kaubanduses ning kuna kollektiivis ja klientide seas leidub rohkem naisi, olen mõnega neist suhelda proovinud. Senikaua on suhtlus õrnema poolega päris okei, kuna nad on arusaamisel, et just nemad on minu jaoks parim valik ja oma naine tuleks maha jätta. Kui aga mahajätmist ei toimu, siis on ka sõprusel kriips peal ning sõbralikule tervitusele vastatakse keskmise näpuga prille kergitades.

Meenub mõne aasta tagune lugu suvisest lisatöökohast, kus tutvusin äsja täisealiseks saanud köögiabilisega. Ajasime juttu päeval toidukordade ajal ning õhtuti pärast päevakohustuste möödasaamist. Neiuga oli vaba ja tore suhelda senikaua, kuni ta mind Facebookis sõbraks lisas.

Õhtul kohtudes ootas mind paras emalõvi ees, kes tegi korraliku peapesu teemal, miks ma suhtes olen. Jäin lolli näoga teda vaatama, kuna mingeid lähedasi kokkupuuteid meil ju neiuga polnud ning ka juttu sellest ei olnud tehtud. Kas tõesti siis iga naishing paneb end vaimusilmas kohe paari vähegi sõbralikkust üles näitava meespoolega?

Julgesin kodus oma kaasale ka üles kerkinud murest rääkida – kuidas iga uus naistuttav end kohe minuga paari suvatseb panna. Nüüd sain peapesu oma naiselt! Kaasa kinnitas, et ma suhtlen nendega liiga vabalt ja naiste lootusi hellitavalt. Eks alguses muidugi vihastasin ja ajasin kõik tagasi, kuid hiljem jäin oma käitumismaneeri peale mõtlema. Teen jah liiga palju nalja ja püüan meeldida. Ilmselt sellest loevadki neiud välja tohutu huvi nende vastu ning ootused tekivad vastavalt.

Eks lugeja võib nüüd soovitada, et suhtleksin pigem meestega ja looksin sõbrasuhteid. Lähikonnas isegi on mõned mehed, kuid need liigituvad järgmiselt: seksisõltlane, melanhoolik ja kalamees. Esimesega neist saab siis ainult temale huvi pakkuvatel teemadel jahuda. Teine räägib, kui rämps on kogu maailm, ja kolmas istub igal tööst vabal päeval paadis.