Lugeja: Soomaale võiks rahvast viia helikopteriga

 (16)
Kadunud inimese otsingud
Foto on illustratiivneFoto: Veiko Vares

Teatavasti on perekond Sõnajalgadel olemas oma helikopter, et sellega igapäevaseid sõite teostada. Aeg-ajalt on helikoptereid lendamas näha ka maal. Maa ja linna vahel võiks olla rohkem helikopteri lennuliine, et rahvas saaks rohkem õhus sõita ja näha kaunist kodumaad.

Kui arvukad autod on tänapäeva liikluspildis tavaline nähtus, siis lennukit ja helikopterit peetakse luksuseks. Perekond Sõnajalgadel on oma helikopter juba ammu ning nende jaoks on see igapäevane sõiduvahend.

Aeg-ajalt on näha helikoptereid lendamas ka maal. Näiteks 29. septembril kell 16.57 lendas helikopter Soomaa kohal ja tekitas kohalikes elanikes elevust.

Helikopteri sõiduliin võiks olla ka linna ja maa vahel ja kui iga päev seda teostada ei saa, siis näiteks kord nädalas või paar korda kuus.

Kuna Soomaa rahvuspark on turistide hulgas populaarne koht, siis võiks näiteks nädalavahetustel sõita Soomaale helikopter. Rahvas saaks näha kaunist Soomaad ka helikopterilt. See vaatepilt on kindlasti palju põnevam kui lihtsalt jalgsimatk mööda laudteed rabasse.

Rabas on vaatetorn olemas ning ka sealt paistab raba kenamana, ent vaade loodusele helikopterilt on kindlasti veel huvitavam.

Tasuks mõelda ehk helikopteri sõiduliini avamise peale?