Lugeja oma Eesti brändist: see väljendab puhast õhku, kaunist metsa ja õitsvaid rukkilillesid

 (19)
logo 038
Lugeja logo uuest brändist

Kuna Eesti uue brändi üle on palju halvustavaid kommentaare ning see inimestele kaasaarvatud ka minule üldse ei meeldi, siis otsustasin luua isikliku Eesti brändi.

Praegusest Eesti brändilogost ei loe ma midagi välja, see ei kujuta pooltki rahnu, pigem rohelist mingit plekki. Kas tõesti on Eestis nii halb, et peaks seda kaunist maad rohelise plekiga demonstreerima.Ma ei leia, et oleks.

Eesti pindalal on väga palju ilusat metsa, puhast õhku ja kaunist loodust. Põllumajandus õitseks veelgi enam, kui seda pidevalt ei õõnestata ja ringi kitsamaks ei aeta pidevate nõudmiste ja toetuste vähendamisega. Vaatamata kitsikusele, on paljud põllumajandusettevõtted ja eraettevõtted siiski suutnud end vee peal hoida ja ära majandada, pidades loomakarjasid ja kasvatades teravilja.

Seda on ju meile kõigile vaja, et oleks laual kodumaine toit ja puhas vesi. Minu bränd seda kõike ka väljendab. Puhast õhku, kaunist metsa ja haljendavaid rukkipõldusid, kus õitsevad meie rahvuslilled. Selline on minu Eesti bränd.