Lugeja: Mustamäel ei pääse paljude kortermajade elanikud linna tegemata töö tõttu autoga liikuma, teisi ähvardab tänaval lumme kinni jäämise oht

 (172)
Andke teada, millised on lumeolud teie koduteel!
Lume alla mattunud autod Kalamajas
Pildil lume alla mattunud auto KalamajasFoto: Priit Simson

Täna on mitu Delfi lugejat saatnud mureliku teate, milles ütlevad, Mustamäel on lumekoristusega kehvasti – sealsetel lumepudrustel tänavatel on väga keeruline liigelda ja paljud mustamäelased ei pääse autoga kortermaja hoovistki välja.

"Miks Tallinna linn ei suuda Mustamäe kortermajade vahel linna maad lumest koristada?" küsib üks lugeja.

"Linna erinevate ametnikega suheldes sain teada, et nad isegi ei proovi parklaid puhastada. Ometi näiteks vanalinnas tuleb autod ära viia ja siis lükatakse lumi ära. Kvartalisiseste teede puhastamise kohta öeldi, et traktor käis. Samas lund see ära ei lükanud. Nüüd on paljude majade elanikud olukorras, kus autoga ei sõida enam parkimiskohaltki ära," kurdab lugeja.

Teine lugeja märgib, et tema päevatöö on sõita Hiiu ja Mustamäe haiglate vahet, et teenindada patsiente, kuid praegustes teeoludes on tal oma tööd teha väga keeruline. "Tänavad on nii hullus seisus lume lükkamise (või siis lükkamata jätmise) pärast – eriti ristmikud –, et jäädki sinna kinni. Jube! Häbi linnaisadele," sõnab lugeja.

Hea lugeja, kuidas on teeolud sinu marsruudil? Ootame lumistest ja pudrustest ehk keerulistest liiklemisoludest ja ka lumevallide taha lõksu jäetud masinatest pilte ja videoid aadressil rahvahaal@delfi.ee! Video saab üles laadida ka otse DelfiTV keskkonda.