Kuraditosinas aastahitt

 (2)

Raadio 2 valib 13. korda raadiokuulajate abiga aasta parimat laulu. Eesti suurima ja vanima muusikaküsitluse tulemused selguvad kolmapäeval, 3. jaanuaril kui kell 21:30 lülituvad Raadio 2 ja Eesti Televisiooni otse-eeter Viru Keskusesse, kus toimub aasta säravaim muusikasündmus — Raadio 2 Aastahitt 2006 auhinnagala.

Aastahiti päev algab kolmapäeval, 3. jaanuaril kell 14 kui R2-s algab maratonsaade “Aastahitt 2006”, kus saatejuhid Romi Hasa ja Sten Teppan mängivad ette eesti rahva poolt valitud ja tabelisse jõudnud laulud kohtadelt 40-4, nii eesti kui välismaa arvestuses. Maratonsaate ajal loositakse välja ka lahedad Aastahiti auhinnad kõigi hääletuses osalejate vahel — omaniku leiavad 100 aasta parimat CD-plaati, hunnik DVD-sid, 8 iPod Nano ja šeff sülearvuti.

Säravaks kontserdisaaliks muutuv Viru Keskus avab pidulistele uksed kell 20. Eelsoojenduspeol mängib muusikat DJ Margus-Koit Kivistik ja live-showga astub lavale Cool D.

Lavale tulevad auhinna järgi ja esinema Aasta Demo võitja, Uus Tulija tabelis, R2 Aasta Lemmik, Aastahiti kodumaine esikolmik ja teised tegijad. Kuni auhinnagalani saladuskatte all oleva loo esitab raadiokuulajate poolt kokku pandud Unistuste Bänd. Loomulikult on kohal eelmise aasta võitjad, eesti muusika- ja meelelahutusmaastiku koorekiht ja Raadio 2 tegijad.