Saudi Araabia, kes lasi avakohtumises 2004. aasta Aafrika meistermeeskonnal Tuneesial endale alles lisaminutitel 2:2 viigivärava lüüa, ei suutnud Ukraina vastu enam nii head mängu näidata.

Ukraina avas skoori juba neljandal minutil, mil nurgalöögi järel suunas palli Saudi Araabia väravasse Andrei Rusol. Pool tundi hiljem tegi Saudi Araabia väravavahi jaoks üllatusliku kauglöögi Sergei Rebrov ja tablool särasid numbrid 2:0. Teise poolaja alguses lõi Ukraina kalleim ja tuntuim mängumees Andrei Ševtšenko hea tsenderduse järel peaga 3:0.

Et kahe vooru järel oma väravate vahe ilusti nulli saada, andis Ševtšenko 83. minutil kontrarünnakul suurepärase söödu Maksim Kalinitšenkole, kes lõi 4:0.

Kahe vooru järel on nüüd Ukrainal 3 ja Saudi Araabial 1 punkt. Esmaspäeva õhtul mängivad oma teise vooru kohtumise Hispaania ja Tuneesia, kellel on avavoorust vastavalt 3 ja 1 punkti.

23. juunil peetavas viimases voorus mängib Ukraina Tuneesiaga ja Hispaania Saudi Araabiaga.