Keskerakonna valimisnimekirja kõrgetel kohtadel on Kõlvart, Sarapuu ja Ratas

 (23)
Valimisplakatid Lasnamäel
Valimisplakatid LasnamäelFoto: Andres Putting

Kuigi siseopositsionääri kuulsusega Jüri Ratas on Keskerakonna üleriigilise nimekirja lõpus, on ta esinumber Harjumaa-Raplamaa valimisringkonnas.

Üleriigilise nimekirja tipus troonib erakonna esimees, talle järgnevad Kadri Simson ja Enn Eesmaa. Euroopa Parlamendi valimistel erakonna parima häälesaagi skoorinud Yana Toom on neljas, talle järgneb Kalev Kallo ja Mailis Reps. Erakonna esikümne lõpetab tõusev täht Siret Kotka.

 

Eesti Keskerakonna kandidaadid 2015. aasta Riigikogu valimistel (125 kandidaati):

1.            ringkond - Haabersti, Kristiine, Põhja-Tallinn (11 kandidaati) -

1.            Mihhail Kõlvart

2.            Viktor Vassiljev

3.            Kalev Kallo

4.            Lauri Laasi

5.            Karin Tammemägi

6.            Andrei Novikov

7.            Marek Jürgenson

8.            Irina Antonjuk

Seotud lood:

9.            Enno Tamm

10.          Anton Stalnuhhin

11.          Märt Sults

  

2.            ringkond - Kesklinn, Lasnamäe, Pirita (14 kandidaati) -

1.            Edgar Savisaar

2.            Olga Ivanova

3.            Toomas Vitsut

4.            Elena Glebova

5.            Kalle Klandorf

6.            Taavi Aas

7.            Tarmo Kriis

8.            Aini Härm

9.            Tõnis Mölder

10.          Maria Jufereva

11.          Juri Danilov

12.          Helen-Lausma Saar

13.          Nelli Privalova

14.          Mihhail Korb

   

3.            ringkond - Mustamäe, Nõmme (10 kandidaati) -

1.            Arvo Sarapuu

2.            Merike Martinson

3.            Erki Savisaar

4.            Rein Ratas

5.            Helle Kalda

6.            Tiit Terik

7.            Margarita Tšernogorova

8.            Irina Embrich

9.            Eduard Toman

10.          Igor Kratvšenko

  

4.            ringkond - Harjumaa, Raplamaa (16 kandidaati) -

1.            Jüri Ratas

2.            Kerstin-Oudekki Loone

3.            Värner Lootsmann

4.            Vladimir Velman

5.            René Toomse

6.            Jüri Võigemast

7.            Vladimir Arhipov

8.            Oleg Tšubarov

9.            Ago Kokser

10.          Natalia Malleus

11.          Peeter Rebane

12.          Meelis Pai

13.          Indrek Uuemaa

14.          Väino Sassi

15.          Oliver Liidemann

16.          Vello Jõgisoo

  

5.            ringkond - Hiiumaa, Läänemaa, Saaremaa (8 kandidaati) -

1.            Enn Eesmaa

2.            Jaanus Karilaid

3.            Janne Nurmik

4.            Andres Kampmann

5.            Ants Vahtras

6.            Mart Mäeker

7.            Harald Tõru

8.            Jüri Kuuskemaa

  

6.            ringkond - Lääne-Virumaa (7 kandidaati) -

1.            Siret Kotka

2.            Toomas Väinaste

3.            Andres Jaadla

4.            Jelena Fjodorova

5.            Jaanus Mutli

6.            Andres Sõber

7.            Urmas Tamm

  

7.            ringkond - Ida-Virumaa (9 kandidaati) -

1.            Yana Toom

2.            Mihhail Stalnuhhin

3.            Valeri Korb

4.            Eldar Efendijev

5.            Tarmo Tammiste

6.            Eevi Paasmäe

7.            Dmitri Dmitrijev

8.            Riho Kutsar

9.            Martin Repinski

  

8.            ringkond - Järvamaa, Viljandimaa (9 kandidaati) -

1.            Mailis Reps

2.            Priit Toobal

3.            Kersti Sarapuu

4.            Helmut Hallemaa

5.            Raivo Matsina

6.            Hannes Männik

7.            Are Riistan

8.            Ülle Leesmaa

9.            Mait Maltis

  

9.            ringkond - Jõgevamaa, Tartumaa (10 kandidaati) -

1.            Marika Tuus-Laul

2.            Urbo Vaarmann

3.            Peeter Ernits

4.            Peeter Võsa

5.            Aare Olgo

6.            Max Kaur

7.            Andres Vään

8.            Andres Raid

9.            Kalle Mihkels

10.          Aleksandr Širokov

  

10.          ringkond - Tartu linn (10 kandidaati) -

1.            Aadu Must

2.            Marina Riisalu

3.            Nikolai Põdramägi

4.            Artjom Suvorov

5.            Natalja Trošina

6.            Igor Abarenkov

7.            Diana Klas

8.            Rain Suursaar

9.            Kätlin Takis

10.          Vladimir Šokman

  

11.          ringkond - Võrumaa, Valgamaa, Põlvamaa (11 kandidaati) -

1.            Heimar Lenk

2.            Anneli Ott

3.            Tarmo Tamm

4.            Janika Usin

5.            Alar Nääme

6.            Eve Salundi

7.            Andre Laine

8.            Liis Tappo-Treial

9.            Toivo Tootsen

10.          Heidy Tamme

11.          Toomas Paur

  

12.          ringkond - Pärnumaa (10 kandidaati) -

1.            Kadri Simson

2.            Marko Šorin

3.            Hillar Talvik

4.            Riho Alliksoo

5.            Kalle Song

6.            Svetlana Tšipurina

7.            Avo Keel

8.            Ants Lopsik

9.            Anne Betker

10.          Argo Mengel

  

Eesti Keskerakonna kandidaatide üleriigiline valimisnimekiri 2015. aasta Riigikogu valimistel:

  1. Edgar Savisaar
  2. Kadri Simson
  3. Enn Eesmaa
  4. Yana Toom
  5. Kalev Kallo
  6. Mailis Reps
  7. Priit Toobal
  8. Marika Tuus-Laul
  9. Toomas Vitsut
  10. Siret Kotka
  11. Tarmo Tamm
  12. Kersti Sarapuu
  13. Lauri Laasi
  14. Erki Savisaar
  15. Jaanus Karilaid
  16. Olga Ivanova
  17. Peeter Ernits
  18. Tarmo Kriis
  19. Anneli Ott
  20. Valeri Korb
  21. Kerstin-Oudekki Loone
  22. Taavi Aas
  23. Värner Lootsmann
  24. Aadu Must
  25. Tiit Terik
  26. Helmut Hallemaa
  27. Toomas Väinaste
  28. Marko Šorin
  29. Aare Olgo
  30. Eevi Paasmäe
  31. Mihhail Stalnuhhin
  32. Helle Kalda
  33. Arvo Sarapuu
  34. Mihhail Kõlvart
  35. Heimar Lenk
  36. Jüri Võigemast
  37. Rein Ratas
  38. Toomas Paur
  39. Vladimir Velman
  40. Elena Glebova
  41. Urbo Vaarmann
  42. Merike Martinson
  43. Marina Riisalu
  44. Hillar Talvik
  45. Viktor Vassiljev
  46. Janne Nurmik
  47. Märt Sults
  48. Eldar Efendijev
  49. Janika Usin
  50. Avo Keel
  51. Karin Tammemägi
  52. Kalle Klandorf
  53. René Toomse
  54. Dmitri Dmitrijev
  55. Andres Kampmann
  56. Andres Jaadla
  57. Tarmo Tammiste
  58. Hannes Männik
  59. Nikolai Põdramägi
  60. Max Kaur
  61. Andre Laine
  62. Artjom Suvorov
  63. Alar Nääme
  64. Andrei Novikov
  65. Margarita Tšernogorova
  66. Tõnis Mölder
  67. Vladimir Arhipov
  68. Peeter Rebane
  69. Natalia Malleus
  70. Ants Vahtras
  71. Jelena Fjodorova
  72. Meelis Pai
  73. Ülle Leesmaa
  74. Andres Vään
  75. Eve Salundi
  76. Aini Härm
  77. Oleg Tšubarov
  78. Kalle Song
  79. Marek Jürgenson
  80. Irina Embrich
  81. Are Riistan
  82. Mart Mäeker
  83. Jaanus Mutli
  84. Riho Kutsar
  85. Aleksandr Širokov
  86. Enno Tamm
  87. Igor Abarenkov
  88. Harald Tõru
  89. Svetlana Tšipurina
  90. Andres Raid
  91. Irina Antonjuk
  92. Ago Kokser
  93. Juri Danilov
  94. Riho Alliksoo
  95. Igor Kravtšenko
  96. Indrek Uuemaa
  97. Urmas Tamm
  98. Ants Lopsik
  99. Vladimir Šokman
  100. Väino Sassi
  101. Anton Stalnuhhin
  102. Raivo Matsina
  103. Martin Repinski
  104. Kalle Mihkels
  105. Natalja Trošina
  106. Anne Betker
  107. Maria Jufereva
  108. Oliver Liidemann
  109. Argo Mengel
  110. Helen Lausmaa-Saar
  111. Vello Jõgisoo
  112. Kätlin Takis
  113. Nelli Privalova
  114. Rain Suursaar
  115. Liis Tappo-Treial
  116. Andres Sõber
  117. Toivo Tootsen
  118. Eduard Toman
  119. Diana Klas
  120. Jüri Kuuskemaa
  121. Mihhail Korb
  122. Peeter Võsa
  123. Mait Maltis
  124. Heidy Tamme
  125. Jüri Ratas