Kellele oli Amigo peksuskandaal kasulik?

 (77)

Mõni päev pärast ööklubi Amigo peksmisskandaali puhkemist võttis Ekspressiga ühendust tundmatuks jääda sooviv, ent jutu järgi piisavalt pädev noor mees ning vihjas, et kogu selle võika, ent samas mitte just enneolematu loo puhus suureks skandaaliks turvafirma Falck (tänase nimega G4S).

Miks? Eks ikka selleks, et koduseid konkurente maatasa teha, kirjutab Eesti Ekspress.

Ekspress uuris, kellele oli Café Amigo peksuskandaal kasulik ja mis roll oli ses juhtumis Eesti suurimal turvafirmal Falck?

Väärib märkimist, et vaid mõni päev pärast peksuskandaali avalikuks tulekut ilmusid ajalehtedes lood, et K-grupilt ja Skorpionilt, kui nad süüdi jäävad, saab ära võtta turvalitsentsi. Soodne seis konkurendile, kas pole?

Esialgu on meile teadmata, kes täpselt peksuvideo kopeeris ja avalikkuse ette lükkas. Variante on rohkem kui üks, ent samas mitte liiga palju. Võimalik, et keegi kopeeris peksuvideo ja andis selle meediale omal algatusel. Selge on aga see, et veel septembri keskpaiga seisuga jooksis kaamerapilt kurikuulsast turvaruumist arvutisse ja monitorile, mida nägi a i n u l t Falcki turvatöötaja.

Loe Ekspressist, miks Falck konkurente määrivat skandaali vajas.