Keit Pentus-Rosimannusel on Tallinnas rohkem välireklaami kui piirkonna esinumbril

 (174)
Keit Pentus-Rosimannus
Keit Pentus-RosimannusFoto: Kalle Veesaar

Reformierakonna valimisnimekirja Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita ringkonna teise numbri Keit Pentus-Rosimannuse nägu vaatab linnapildis valimisplakatitelt oluliselt rohkem vastu kui sama piirkonna esinumbri oma.

Tallinna kesklinnas liikujad võivad täheldada, et Pentus-Rosimannuse näopildiga välireklaami kohtab väga palju, rohkem kui samas piirkonnas kandideerivatel erakonnakaaslastel ja isegi rohkem kui piirkonna esinumbril Siim Kallasel.

Eesti Rahvusringhääling kirjutab, et neile teadaolevalt broneeris Pentus-Rosimannus reklaampinnad juba 2017. aasta sügisel, vahetult pärast kohalike omavalitsuste valimisi.

Reformierakonna peasekretär Erkki Keldo sõnas Delfile, et lisaks erakonna poolt tehtavale katuskampaaniale kutsub erakond alati enne valimisi üles kandidaate kampaaniasse ka ise panustama olgu siis valijatega otsesuhtluses tänaval või ukselt uksele, sotsiaalmeedias, kampaaniatoodete või plakatite soetamisega.

"Meil on palju kandidaate üle Eesti, kes seda teevad. Usume, et nii jõuavad meile olulised teemad ka valijate teadvusesse paremini," lisas Keldo.