Kolmandaks on telkimine ja parkimine territooriumil kaootiline. Ohuolukordades puudub abi osutajatel võimalus sündmuskohta pääseda. Neljandaks on enamik probleeme seotud alkoholijoobes inimestega, kes ei suuda oma tegevusi juhtida ja mõista tegude tagajärgi. Telkimisalal on külastajatele loodud mulje, et tegemist on piiratud alaga, kus müüakse alkoholi, mis annab signaali, et alkoholi tarbimine on lubatud. See ei ole loodetavasti sõnum, mida kohalik omavalitsus, eraettevõtja ja telkimisala opereerija soovivad anda. Alkoholi tarvitamise piiramine territooriumil peaks olema üheks esmaseks eesmärgiks eeskirjade täiendamisel.
Kokkuvõttes võib öelda, et on võimalik kokku leppida reeglites, mis aitavad ennetada korrarikkumisi ja tõsta kogukonna turvatunnet. Kindlasti tuleb läbi mõelda, kuidas tagada reeglitest kinnipidamine. Tänastel turvafirmadel on pikaajalised kogemused ja oskused, mistõttu nende teenuse kasutamine võib luua eelduse korra tagamiseks.
Ohver
Ohvritena saab antud juhtumi puhul käsitleda nii kehavigastusi saanud inimesi, kui ka teisi piirkonnas viibinuid. Üksikisiku turvalisust saab põhiliselt suurendada teadlikkust tõstes - selleks, et vältida ohte ning kinni pidada reeglitest, tuleb neist teadlik olla. Konkreetse piirkonna ohtudest saab teavitada territooriumi valdaja, tehes koostööd valdkondade spetsialistidega (tuleohutus, veeohutus, esmaabi, isiklik turvalisus, oma vara kaitse jne). See annab võimaluse inimesel valida, kus ja millistel tingimustel ta puhkab.
Kindlasti peaks iga inimene läbi mõtlema, kuidas ta saab abi kutsuda ja kellele loota. Olles valinud endale koha, kus viibida, tuleb hinnata, kas sealt on võimalik soovi korral lahkuda. Enda kogemustele tuginedes võin öelda, et üle käte käinud sünnipäevalt lahkun ma tavaliselt kohe, kui selleks tunne tekib. Pimedalt taraga piiratud telkimisalalt, kinni pargituna ei ole see üldsegi lihtne.