DELFI - Värsked uudised Eestist ja välismaalt

Käib hea õpetaja kuu - kirjuta meile oma elu parimast õpetajast!

 (3)
Käib hea õpetaja kuu - kirjuta meile oma elu parimast õpetajast!
Scanpix

Oktoobris tähistatakse Hea õpetaja kuud, millest võtab tänavu osa rekordarv koole ja lasteaedu üle Eesti. Liitunud koolides saab õpetajatele tänukaarte saata.

„Õppeaasta algus on hea aeg mõelda, mida saaks koolis teha teisiti ja paremini,” selgitas Tallinna ühisgümnaasiumi inglise keele õpetaja ja Eesti õpetajate liidu juhatuse esimees Margit Timakov.

Ta rõhutas, et Hea õpetaja kuu jooksul on õpilastel võimalus oma õpetajale midagi positiivset öelda ja lapsevanemal end koolieluga paremini kurssi viia. „Hea õpetaja kuu on hariduse väärtustamise kuu ka palju laiemalt terves ühiskonnas,” sõnas Timakov.

Hea Delfi lugeja, milline on olnud sinu elu parim õpetaja? Mis teeb ühest õpetajast eluks ajaks meelde jääva inimese? Mida on ta sulle eluteele kaasa andnud ja kuidas ehk su elu muutnudki?

Ootame teie mõtteid meiliaadressil rahvahaal@delfi.ee. Kui registreerid end rahvaajakirjanikuks, võid eriti hea loo või foto eest saada ka tunnustatud ning võita preemia! Kasutada võib ka lehe vasakul servas olevat Rahva Hääle vormi.

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.