Hommikuprogrammi TOP5 aastal 2004

 (4)

Kivisaar ja Puna valisid taas viis möödunud aastal inimesi ja hommikuprogrammi enim erutanud lugu. Kui eelmisel aastal kuulutati superhitiks Sp@mm'i lugu "Olen üsna pruun", siis ka sel aastal jäi tiitel koju...

Viiendaks platseerusid Charlene & Natasha looga "Simple Wish". Need olid Malta tüdrukud, kes registreerisid end meie Eurolaulja konkursile ainukeste välismaalastena. Kahjuks ei jõudnud nad Parlamendi lavale, aga respekt sellegipoolest.

Neljas koht: Günther & The Sunshine Girls "Ding Dong Song". Sõnad "you touch my tral-lal-laaaa" on ju vähemalt seda väärt?

Kolmas pjedestaalikoht jääb kodumaale, kommentaariks vaid niipalju, et see oli ka aasta kõige nunnum lugu. Rauno Pehka ja "Mõeldes sinust"! Alguses oli hommikuprogrammil küll Raunoga leping, et lugu kõlab eetris üksnes siis, kui meie kossukoondis võidab, kuid see oleks olnud juba selle võimsa ande arulage piiramine ;)

Teiseks tuli O-Zone ja "Dragostea Din Tei"!!! No comments...

Ja esikoht! Aplaus! Trummid! Fanfaarid! Paaniflööt! Saaremaa noormehed esitasid oma laulu samuti meie Eurolaulja konkursile ja pälvisid sealt endale metsiku populaarsuse ja muuhulgas ka kogu Eesti hip-hop scene'i tähelepanu. Palju õnne, parim lugu aastal 2004 oli Lil-Wint & MC Fuu "Algus ja lõpp".