DELFI - Värsked uudised Eestist ja välismaalt

Hääleta: millisel erakonnal on kõige sümpaatsem välikampaania?

 (68)
Hääleta: millisel erakonnal on kõige sümpaatsem välikampaania?
Foto: Ilmar Saabas

Politoloog Agu Uudelepp leiab, et praegu tänavatele riputatud valimisplakatid veel hääletustulemust ei paranda, kuid neist loobumine näitaks erakonda teistest nõrgemana.

Olgu plakatite riputamise põhjuseks siis soov suurendada häälte arvu või hoida oma mainet, 6. märtsini peame linnatänavatel liikudes erakondade esinumbrite nägusid vaatama ikka.

Hea Delfi lugeja, mis mulje on sul siiani tänavuste riigikoguvalimiste eelsest välikampaaniast? Kelle loosungid on kõige tõsiseltvõetavamad, Kelle kampaania puhtesteetilises mõttes kõige meeldivam?

Jättes kõrvale valimislubadused ja -platvormid, siis millise erakonna valimiskampaania ja selle vahendid on sinu jaoks siiani kõige sümpaatsemad?


Ootame teie mõtteid meiliaadressil rahvahaal@delfi.ee. Kui registreerid end rahvaajakirjanikuks, võid eriti hea loo või foto eest saada ka tunnustatud ning võita preemia! Kasutada võib ka lehe vasakul servas olevat Rahva Hääle vormi.

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.