FOTOVÕISTLUS "Minu isa on kõige ägedam!" on lõppenud – vaata, kui toredad meie isad tegelikult on!

Võitjad selgunud!
FOTOVÕISTLUS "Minu isa on kõige ägedam!" on lõppenud – vaata, kui toredad meie isad tegelikult on!
Panthermedia, Scanpix

Isadepäeva tähistamiseks korraldas Perejalaps.ee fotokonkursi, kus kõik lugejad said oma ülilahedate papsidega uhkustada! Pilte tuli tõeliselt palju ning meil on selle üle ääretult hea meel! Vaata nüüd veelkord kõiki armsaid fotosid ja veendu – eesti mees on hea isa!

Enim hääli kogunud foto “Isa ja poeg loomaaias” saatis meile EVA, palju õnne, sina saad oma mehele kinkida väga mehise ja vajaliku komplekti Fiskarsilt. Fiskars X7 Axe Auto Survival komplekt sisaldab mugavat X7 matkakirvest, Xtract reguleeritava teraga saagi ja K40 töömehe pussnuga. Usaldusväärne disain, roostevabast terasest terad ja tugevast FiberComp materjalist käepidemed muudavad tööriistad aastate pikkusteks kaaslasteks väljasõitudel ja matkadel. Tööriistade komplekt on pakitud tugevast kangast õmmeldud tööriistataskusse, mis on lihtne sobitada rattakorvi ja autosse ning maitsekas kaasas kandmiseks.

Teise koha foto pealkirjaga “Teepidu” saatis meile Anni, kes saab oma meest rõõmustada kinkekomplektiga, kuhu kuuluvad Fiskarsi purgiavaja, koorimisnuga ja linnukäärid. 

Lohutusauhinnad lähevad Heidole (Avoni uus meesteparfüüm “Luck” ) ja Marianale (Dove meestetoodete komplekt).

Aitäh kõikidele osalejatele, toimetus võtab võitjatega ühendust!