FOTOGALERII: Vaata muljeid ehitusmessilt!


FOTOGALERII: Vaata muljeid ehitusmessilt!
Eesti ehitab 2017. Fotod Priit Simson

Eesti Näituste messikeskuses avati 21. rahvusvaheline ehitusmess Eesti Ehitab 2017, kus tutvustatakse asjatundjatele ja huvilistele kaasagseid ehitusmaterjale ja trende. Messikeskuse neli statsionaarset halli, spetsiaalselt ehitusmessiks püstitatud kerghall ja avaväljakud mahutavad ligi 300 messil osaleva ettevõtte viimaste aastate esinduslikuma väjapaneku.

Rahvusvahelised eksponendid tulevad Eesti Ehitab 2017 messile oma toodetega Belgiast, Šveitsist, Saksamaalt, Poolast, Lätist, Leedust, Soomest ja Rootsist.

Sel aastal on programm väga võimas: toimuvad põhjalikud töötoad nii katuse kui ka fassaadide materjalidest ja paigaldamisest, ühtlasi energiasäästust ja värvimise nõuannetest. Ehitusmessi seminaridel saavad saavad põhjalikke teadmisi nii ehitajad kui ka oma kodu ehitamist plaanijad.

Messi raames kuulutatakse 5. aprillil välja ka Eesti Puitmajaliidu ja Eesti Puitmajaklastri korraldatava 2016. aasta tehasemaja konkursi võitjad. Ühtlasi saab messil ülevaate äsja lõppenud aasta betoonehitise konkursi tulemustest ja võidutöödest.

Täiesti uus on ekskursioon, kus arhitektuurimuuseumi teaduri Mait Väljase juhtimisel külastatakse Pirita tee ja Maarjamäe arhitektuuriväärtusi.

5.–8. aprillil Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses toimuv Eesti suurim ehitusmess on traditsiooniliselt kevadise ehitushooaja avalöögiks.

Vaata ka messi kodulehele ja kui oled kodu ehitamas või remontimas, siis tasub messile kindlasti minna!